Колишня муза• 07 июня 2024
Чому деякі чоловіки їздять по вухах?
Наприклад знайомі, чи колеги
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
типа жалуются или склоняют к сожительству?
Щось типу компліментів
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Щось типу компліментів
тогда склоняют, сегодня же пятница
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Щось типу компліментів
Господи,совсем бабы одичали! Уже и комплимент им не скажи...
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
тогда склоняют, сегодня же пятница
Скоріше до сексу, ніж спільного проживання
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Я нормально компліменти сприймаю. Але типу ти особлива, я б хотів мати таку дівчину.
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Щось типу компліментів
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
А Ви не особлива, Чи хлопець не подобається?
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Справа в тому, що у мене є чоловік)) хлопець, що таке каже про це знає.
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Справа у тому, чи подобається він вам чи ні. А ж чоловік чи ні, це до справи не відноситься
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
50/50, але я люблю чоловіка
фан L.O.S.T.• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
50/50, але я люблю чоловіка
😂
Но все таки 50 на 50
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
50/50, але я люблю чоловіка
Цей хлопець відчуває, що не так вже у вас з чоловіком все добре.
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Думаєте відчуває?
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
😂
Но все таки 50 на 50
Просто симпатичний
Смайлик• 07 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Если это сальные комплименты, то они неприятны
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Думаєте відчуває?
Конечно, человек, у котрого дома не все ок,виден сразу. Даже когда он делает вид,что все ок
Мамзелькіна• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Блін, що з вами молодь? Я компліменти все життя сприймала , як так і повинно бути. Дівчатам молодим і гарним раніше це казали просто так, як комплімент. А як хотіли сексу, то запрощували в кафе з фразою, як мінімум:’ ви мені дуже подобаєтесь і хочу вас запросити...’.
Зараз бідному чоловіку рота не відкрий, бо дівчина думає, що на ній вже одружитеся хочуть.
Мамзелькіна• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
А, це все ви не заспокоїтесь. Яка вже тема за сьогодні? Третя?
Це перший раз вам кажуть щось, що вас з ранку колотить?
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я абсолютно нормально сприймаю компліменти. Є знайомий, що каже, ніби я така особлива, запрошує на пікнік в інше місто, знаючи, що в мене чоловік.
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я зранку на роботі була та сюди точно не заходила))
Мамзелькіна• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3549955
Чого ви ніяк не заспокоїтесь? Яку відповідь ви чекаєте? Що подобаєтесь. Можливо. Що за дитячий садок?
Завтра він скаже, хочу тебе жахнути, ви настрочите 10 тем? Це все норма, так буває. Не привід писати купу тем.
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Добре, я просто не розбираюсь в людях
Мамзелькіна• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Оце ви зря мені таке пишите)))) Моя робота дуже пов´язана з людьми. ’А я мілого узнаю по колготкам’, а вас по сюжету.
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Часто тут пишу, але зранку точно не писала))
Мамзелькіна• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Добре, я просто не розбираюсь в людях
У вас чоловік є. Ви його кохаєте. Зараз вам пропонують вляпатись в дірьмо і завести гавномутні відносини на роботі. Вибір за вами. Попереджаю, щоб ви потім не сьорбали соплі, вас не кохають, а пропонують побути трішки коханкою. Потім буде боляче, коли на іншу перекине погляд.
Подумайте разів 10, чи ви згодні на таке?
Це те, щоб я сказала своїй донці, якби вона була заміжня.
Колишня муза
• 07 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Щиро дякую за пораду)) я і не планую нічого з ним. Просто чоловік не дуже приділяє мені увагу, часто з мене насміхається.