Колишня муза• 07 июня 2024

Чому деякі чоловіки їздять по вухах?

Наприклад знайомі, чи колеги
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 июня 2024
типа жалуются или склоняют к сожительству?
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Щось типу компліментів
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Щось типу компліментів
тогда склоняют, сегодня же пятница
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Щось типу компліментів
Господи,совсем бабы одичали! Уже и комплимент им не скажи...
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
тогда склоняют, сегодня же пятница
Скоріше до сексу, ніж спільного проживання
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Я нормально компліменти сприймаю. Але типу ти особлива, я б хотів мати таку дівчину.
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Щось типу компліментів
Дама_с_коготками• 07 июня 2024
Мне вон тоже бывший муженек по ушам проехался аж до развода.
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
А Ви не особлива, Чи хлопець не подобається?
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Справа в тому, що у мене є чоловік)) хлопець, що таке каже про це знає.
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Справа у тому, чи подобається він вам чи ні. А ж чоловік чи ні, це до справи не відноситься
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
50/50, але я люблю чоловіка
фан L.O.S.T.• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
50/50, але я люблю чоловіка
😂
Но все таки 50 на 50
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
50/50, але я люблю чоловіка
Цей хлопець відчуває, що не так вже у вас з чоловіком все добре.
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Думаєте відчуває?
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
😂
Но все таки 50 на 50
Просто симпатичний
Смайлик• 07 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Если это сальные комплименты, то они неприятны
жар-птица Нюра• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Думаєте відчуває?
Конечно, человек, у котрого дома не все ок,виден сразу. Даже когда он делает вид,что все ок
Мамзелькіна• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Блін, що з вами молодь? Я компліменти все життя сприймала , як так і повинно бути. Дівчатам молодим і гарним раніше це казали просто так, як комплімент. А як хотіли сексу, то запрощували в кафе з фразою, як мінімум:’ ви мені дуже подобаєтесь і хочу вас запросити...’.
Зараз бідному чоловіку рота не відкрий, бо дівчина думає, що на ній вже одружитеся хочуть.
Мамзелькіна• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
А, це все ви не заспокоїтесь. Яка вже тема за сьогодні? Третя?
Це перший раз вам кажуть щось, що вас з ранку колотить?
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я абсолютно нормально сприймаю компліменти. Є знайомий, що каже, ніби я така особлива, запрошує на пікнік в інше місто, знаючи, що в мене чоловік.
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я зранку на роботі була та сюди точно не заходила))
Мамзелькіна• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3549955
Чого ви ніяк не заспокоїтесь? Яку відповідь ви чекаєте? Що подобаєтесь. Можливо. Що за дитячий садок?
Завтра він скаже, хочу тебе жахнути, ви настрочите 10 тем? Це все норма, так буває. Не привід писати купу тем.
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Добре, я просто не розбираюсь в людях
Мамзелькіна• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Оце ви зря мені таке пишите)))) Моя робота дуже пов´язана з людьми. ’А я мілого узнаю по колготкам’, а вас по сюжету.
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Часто тут пишу, але зранку точно не писала))
Мамзелькіна• 07 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Добре, я просто не розбираюсь в людях
У вас чоловік є. Ви його кохаєте. Зараз вам пропонують вляпатись в дірьмо і завести гавномутні відносини на роботі. Вибір за вами. Попереджаю, щоб ви потім не сьорбали соплі, вас не кохають, а пропонують побути трішки коханкою. Потім буде боляче, коли на іншу перекине погляд.
Подумайте разів 10, чи ви згодні на таке?
Це те, щоб я сказала своїй донці, якби вона була заміжня.
автор Колишня муза • 07 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Щиро дякую за пораду)) я і не планую нічого з ним. Просто чоловік не дуже приділяє мені увагу, часто з мене насміхається.