Млинець Мій• сегодня в 00:02
Ви соромитесь чоловіків стоматологів?
Записала клініка до лікаря, я загуглила, а там дуже симпатичний молодик)
Дуже незручно йти тепер.
Сидіти з розчепіреним ротом перед ним і верещати як порося на забій
Дуже незручно йти тепер.
А я з косою• сегодня в 01:13
Ответ дляГербарія сушу
А вот мужики массажисты …да(((, до такой бесстыжести я пока не смогла докатиться. Был один, зареклась навечно(
Руки распускают или что они делают
Конфиденциальность• сегодня в 01:10
Автор, чого соромитеся? Я навіть так на побачення ходила. Певно, сподобалась, коли з відкритим ротом сиділа:-) (жартую). Справа молода. А ви чого боїтеся? Що закохаєтеся?
Гуляю босоніж• сегодня в 02:03
Чем больше у вас гнилых зубов тем больше он порадуется, не переживайте. Какая разница симпатичный он или нет, вы зубы идете лечить или что
Околовита• сегодня в 02:54
Сначало был вопрос о стеснении мужчины врача. Теперь вопрос о ’верещать’. Тут больше вопросов, чем ответов. Может сначало к психиатру?
А що таке?• сегодня в 03:05
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Канали зуба краще жінки лікують, бо там потрібна терплячість і посидючість, а хірургія краще до чоловіка.
В мене довгі і вузькі канали, то там треба сила їх пройти і ще й штифт поглибше вставити. А жінка зробила штифта майже зверху. Коротше нафіга він був неясно,як немає сил його вкрутити в корінь.
А що таке?• сегодня в 03:06
Ответ дляОколовита
То мабуть автор не до того молодика збирається, раз планує верещати)))
ПлюшкамиБалуюсь• сегодня в 03:59
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Приставав?
Так)))) в один із сеансів його руки вже були далеко від спини, на масаж якої я приходила