размахер• 09 июня 2024
Порекомендуйте де купити плаття на випускниц
Київ, це просто треш все однакове,знайти щось що запало,просто не має(
А я нівроку• 09 июня 2024
Так, я ще місяць тому почала придивлятись, їздила по всьому місту, то багато однотипних суконь, багато блискіток, які після примірки у волоссі і на руках..
Мені цей магаз рекомендували, планую відвідати
Залізний кіготь• 09 июня 2024
ой мы тоже долго искали в инете)и нашли наше, очень красивое, спокойное и романтичное, если хотите в личку сброшу сайт где, брали и какое, но вкусы у всех конечно разные, моя именно удлиненное и белое и хотела.
размахер
• 09 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
А що однакове?
Всі плаття на один мотив,довжина в пол,декольте, в основному білі,бежеві,чорні ( це святкові). Чи повсякденні.
размахер
• 09 июня 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Якщо можно. Може ми щось побачимо, донька не хоче в пол. Може буде довжина міді і колір в яких хоче.
куркулиха• 09 июня 2024
Мы тоже на днях купили , но чтоб потом и так носить.Белое , колени прикрывает, ткань приятная, но не знаю что. Но это Днепр. Много перемерили
размахер
• 09 июня 2024
Ответ длякуркулиха
Ми таке теж хочемо,не на один день)
Залізний кіготь• 10 июня 2024
Ответ дляразмахер
откройтесь