условия по остановке огня в Украине и началу переговоров:
1. вывод украинских войск с территории Херсонской, Запорожской, Донецкой и Луганской областей.
2. обязательство не вступать в НАТО.
3. ’демилитаризация и денацификация’, а также сохранение безъядерного статуса.
«Если Киев и Запад откажутся от нового мирного предложения, далее условия будут другими», - добавил он.
2. обязательство не вступать в НАТО.
Результат:
вже голосів:
596 (70.7%)
Слава Украине
193 (22.89%)
Воюем дальше, пишу из тыла
54 (6.41%)
Воюем дальше, пишу из окопа
Ответ дляnabludatel
Яка ви добренька за чужий рахунок.
А що мені і ще майже мільйону жителів Запоріжжя робити?
Смириться с новой властью. Или уехать. Но остаться живым лучше, чем с гордостью умереть. Главная ценность - человеческая жизнь. Но нам внушают другое. Эта война очень прибыльное и выгодное дело(
ВишніВишні• 14 июня 2024
Ответ дляnabludatel
Яка ви добренька за чужий рахунок.
а чому ви зараз задумалися над тим, що вам робити?
чому до цього не контролювали, що відбувається на ’гарячому кордоні’? хоча б з того 2014 року? чи все на тому кордоні готове для зупинки будь-якої агресії? чому не вимагали звіту від влади? не розуміли, що ви наступні? чому не був належно озброєний кожен чоловік, який знаходився у прикордонному пункті?
а так теж дуже хитрозроблені - ваші чоловіки біженці, а наші (з центральних областей тощо) тепер повинні своїми життями вашу землю відвойовувати
з 2014 року таке враження, що всі вільні території київської області заселили донецькі/луганські у тому числі чоловіки
з 2022 року є кілька знайомих сімей, які виїхали у повному складі (з чоловіками) з окупованого енергодару - класно, вони, виявляється, бідні, нещасні, поїхали на соціал у європи, а ми тут повинні пох..єрити своє життя і йти їх з окупації визволяти, точніше їхнє майно - круть крутіша і все
задрали, здали свої території, то руки в ноги і йдіть їх звільняйте, вони ж вам потрібні, а мені нах не встали, щоб я своїм життя за ради них жертвувала - європа ж вас забезпечує всім необхідним, щоб відвоювати, то в чому справа? + схід - це найгустонаселеніша частина нашої дєржави, є кому відстоювати
nabludatel• 14 июня 2024
Ответ дляNadiaaaa
Допустим будут давать по чуть-чуть отбиваться и кто-то жив останется, но добавлять бойцов все равно надо будет и когда-то мужчины все равно закончатся, не через год, так через пять. А Вы считаете, сейчас у нас не прорыв ? В Донецкой скоро займут нужные рубежи для дальнейшего наступления, в Работино тоже уже пролезли. В Волчанске закапываются.
Нагадаю, що Роботине ми звільнили в ході контрнаступу влітку 2023 року. До цього більше року воно було окупованих. І навіть це не дозволило рашикам просунутися навіть до Оріхова.
Coffee is Love• 14 июня 2024
Деміталіразація це щоб ми здали всю зброю і не брали нової в Заходу? Щоб потім просто зайти взятт нас голіруч типу?
Ответ дляJulJul07
Нет, мы тут существуем. Это не жизнь под ракетами и бомбежкой. Когда не можешь спланировать следующий день, когда в постоянной депрессии и переживаниях за жизнь близких...
А жить при наличии чеченцев или бурят за окном гораздо проще, да? И главное безопаснее.
Ana Fernandes• 14 июня 2024
Ответ дляnabludatel
А сколько потеряли за это время?
И не только территорий
Lady luck21• 14 июня 2024
Ответ дляnabludatel
А потім ми його і все правобережжя відбили
Який обласний центр рашка захопила з початку війни? Жоден-ваш комментарий. я вам ответила что они захватили
Ответ дляNadiaaaa
Я считаю прорыва не будет от рахи, ну большого. Все уже.
Запад засцал от операции Харьковской рф, и вдруг проснулся.
Да нам не победить, но и рахе не победить. Киев рашке, по Днепру и прочие сценарии нереальные в этих условиях
Ставка на НепадениеУкраины- это глобальная ставка в геополитике. Это больше, чем региональная война.
Я тоже хочу оп и мира, но понимаю, что силу рф может остановить только другая сила и вовремя.
Как только рф больше будет наглеть- пойдет все в ход ’ инструкторы запада’, пво, снаряды больше и макронщина огогот.
Запад боится, поэтому - будет помогать Украине.
Оставить ее голодной и без людей тоже не сценарий Запада.
nabludatel• 14 июня 2024
Ответ дляJulJul07
Удалено администрацией...
Ответ дляCoffee is Love
Так, саме це. Розпустити війська, знищити те, що є, не брати нічого нового. Посадити всіх вояк за ’прєступлєніє протів наросії’.
І головне, що люди, які за перемовини, вважають себе ’думаючими’
Ответ дляВишніВишні
Ви у своєму розумі?
Що значить люди здали?
А що вони мали робити? Лягти з дітьми під танки?
Ви і уявлення не маєте, що люди пережили.
Сором та й годі.
Що значить люди здали?
Сором та й годі.
Ответ дляВишніВишні
чому це у вас такі питання до мирних чоловіків, а не до військових???
Ana Fernandes• 14 июня 2024
Ответ дляnabludatel
Удалено администрацией...
А вы пришлёте вы фото пришлёте, как вы защищаете запорожское направление?
Ответ дляStrawberry-b61a
и? справляемся пока вроде, НЕ? или в вашей квартире уже русня живет?
Во многих квартирах уже жить некому, со временем еще больше народа их оставит (кто на фронт, кто сбежит) .
А у многих уже и квартир нет...
А у очень многих - перспектив нет ...
С чем справляемся? Нарисуйте пожалуйста хоть один вариант оптимистичного будущего?
А у многих уже и квартир нет...
А у очень многих - перспектив нет ...
Ответ дляJulJul07
Бо тільки сміливі мають щастя і краще ж вмерти біжучи, а ніж жити гниючи Эта фраза из предсмертного письма Ирины Цыбух.
Полная версия
Ответ дляLudaSHS
да будет так, надеюсь и еще немножко верю :)
ВишніВишні• 14 июня 2024
Ответ дляNadiaaaa
а чому до мирних чоловіків зараз претензії, щоб йшли та визволяли/захищали?
nabludatel• 14 июня 2024
Ответ дляAna Fernandes
Так що, квартири шкода?
Своєї шкода, а моєї ні. Ось вся суть матрьох.
Ні людей в окупації не шкода, нічого не шкода.
nabludatel• 14 июня 2024
Ответ дляJulJul07
Удалено администрацией...
Я вас правильно зрозуміла? Ви зараз окупацію і окупантів вихваляєте?
Ответ длясами знаете кто
Если проследить условия с 2014 года, условия становятся каждый раз хуже.
Вы знаете, я понимаю, что цель - полное уничтожение и захват Украины.
Мне абсолютно все равно, что текуще говорит хуйло. В конце концов, за неделю о нападения он вещал, что оно не планируетсяю.
Медведев всегда озвучивает мысли , которые сам пуйло все же стесняется сказать пока. Вот карта Украины, вся, в составе раши , не исключительно его больные фантазии, все же человек при большой должности.
ВишніВишні• 14 июня 2024
Ответ дляlumonbka
Ви у своєму розумі?
Що значить люди здали?
Сором та й годі.
Що значить люди здали?
Сором та й годі.
ну ви ж певно у своєму розумі?
раз пропонуєте нам голими руками визволяти ваші території?
раз пропонуєте до останнього воювати, щоб змісили всю територію?
я не про момент нападу, а що було зроблено до моменту нападу? як організовувався захист? чи ніхто не розумів, що напад таки буде продовжуватися?