Пенек Возмездия• 20 июня 2024
Чи відкривав хтось туристичну візу в США дитині
Наскільки складно на практиці і скільки часу зайняло?
Тоска в носках• 21 июня 2024
Дитині здається до якогось віку не відкривається віза окремо від одного з батьків
Мама подає на візу наприклад +дитині автоматом йде віза , в посольстві теж присутності дитини не треба
Пенек Возмездия
• 21 июня 2024
Ответ дляТоска в носках
Дитині 15, потрібно для групової поїздки без батьків
Тоска в носках• 21 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Тоді присутність дитини обов´язкова в посольстві , бо вже відбитки пальців треба робити
Знайдіть агенство яке цим займається
Пенек Возмездия
• 21 июня 2024
Ответ дляТоска в носках
Знайдіть агенство яке цим займається
Ми за кордоном, тут агенства таким не займаються, для місцевих інші умови
Тоска в носках• 21 июня 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Я думаю на сайті повинна бути вся інформація актуальна
Подавайте на дитину , тільки бажано не в Польщі, там багато відмов