Нагайна• 17 апреля в 20:03
Потрібна чи ні страховка в Польщу?
Через тиждень їду до дочки в Польщу на два тижні. Їду потягом. Треба чи ні оформлювати страховку? Торік їздила без неї. Як зараз, хто знає?
МастерЮля• 17 апреля в 20:11
Так, її можуть перевірити польські прикордонники. Але потрібна вона саме вам, бо захворіти/ травмуватися може кожен, а ось сплатити за мед послуги із власного карману можуть не всі.
Проня_Прокоповна• 17 апреля в 20:13
Официально, нужна. Моя мама ехала поездом недели 2 назад. Не проверял никто.
Зупка_цем• 17 апреля в 20:15
Страховка нужна в первую очередь вам
В архиве есть пару показательных тем
На границе у меня ни разу не проверяли страховку: покупала всегда, даже на один день
В архиве есть пару показательных тем
Зупка_цем• 17 апреля в 20:18
Не за Будка• 17 апреля в 20:21
Вона потрібна вам.
Подруга їздила в Польщу до доньки. Випадково оступилася на сходах і впала, в результаті мала зламану руку. Страховки не мала.
Обстеження, постановка діагнозу, гіпс і тд обійшовся їй майже в 6 тис злотих.
Зупка_цем• 17 апреля в 20:26
Ответ дляНе за Будка
Вона потрібна вам.
К сожалению большинство считают что #сомнойтакогонесучится:(
Мамина корзиночка• 17 апреля в 20:47
Тут була нещодавно тема про жінку в Молдові без страховки. Дуже повчальна.
МастерЮля• 17 апреля в 21:10
Ответ дляНагайна
Але ж без неї впустять? Чи можуть висадити?
Можуть не впустити.
Зупка_цем• 17 апреля в 22:22
Ответ дляМамина корзиночка
Ну что вы, автор очень аккуратная
В гости звали?• 17 апреля в 22:29
Ответ дляНагайна
впустять, не висадять. Не вони ж будуть за Вас платити в разі чого)))
Нагайна
• 17 апреля в 22:58
Ответ дляЗупка_цем
Ну что вы, автор очень аккуратная
Автор в Харкові живе з початку війни. Відростила ’великий дзен’.
Цвіпканя• 17 апреля в 23:03
Ответ дляНагайна
а ви, бачу, дурненька.
Нагайна
• 17 апреля в 23:41
Ответ дляЦвіпканя
а ви, бачу, дурненька.
У Вас з очами проблема.
Тримаю свічку• 18 апреля в 03:12
Так страховка обов´язкова, як і наявність фінансів для подорожі. В чому проблема оформлення? Це можна зробити навіть не виходячи з дому.
Зупка_цем• 18 апреля в 22:27
Ответ дляНагайна
Дзен в Украине и в Европе отличается в разы