Стрибну в гречку• 23 июня 2024
Хто вчився на кондитера? Можливо закордоном, Франція
34 роки мені. Маю вищу освіту , працювала 12 рокив по спеціальності. Почалась війна, поїхала закордон. Влаштувалась на кухню. І до того любила готувати , пекти, але тільки домашне. Працюю на холодці. От думаю іти на повара чи кондитера. Як мені сказали , кондитер ваще, багато треба знати нюансів. І якщо повар знає холодку гарячку та ще і кондитерку, то взагалі добре. Хотілось би у Франції вчитись. Недалеко знаходжусь
Аристократка-тунеядка• 23 июня 2024
Я кондитер четвертого розряду. Чи хотіла би вчитись у Франції на кондитера?
ТАК.
Стрибну в гречку
• 23 июня 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
ТАК.
Ухти. Як вам? Подобається ваша робота?
Стрибну в гречку
• 23 июня 2024
Ответ дляПищалка
Это очень дорого. Прям очень. Тем более во Франции и на кондитерку.
16-20 тис євро , дивлячись яка школа
Аристократка-тунеядка• 23 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ухти. Як вам? Подобається ваша робота?
Я її обожнюю
Стрибну в гречку
• 23 июня 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я її обожнюю
❤️🔥я посміхнулась), бажаю вам здійснити свою мрію і поїхати у Францію!
Аристократка-тунеядка• 23 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Дякую
Херсон це Україна• 23 июня 2024
А скільки заробляють кондитери, якщо не секрет?
Донька ще мала, але мріє вже декілька років.
Стрибну в гречку
• 23 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна
В нашому ресторані на пейстрі італійка , то мінімум 3000€. А може і більше , питати не зручно. Якщо своя кондитерська , ну то там заробітки інщі.
Херсон це Україна• 23 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Дякую.
Бо бачу оголошення по 12-15 тисяч і беруть сумніви. Але розумію, що є й зовсім інший рівень.
Стрибну в гречку
• 24 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Дякую.
Це зарплати нажаль не в Україні) в Україні і я мала 8 тис грн(