Де ви зустріли (коли, при яких обставинах) дійсно "хорошого" надійного чоловіка? В якому віці? Маю на увазі жінок, які дійсно після 5+ років не розчаровані, а вдячні "долі" за такий подарунок. І взагалі це випадок чи спеціальний "підбір" ? Цікавлять більше шлюби чим стосунки, спільне проживання.
Результат:
вже голосів:
29 (72.5%)
"Доля" , випадок, обставини;
11 (27.5%)
"Підбір", вибір, пошуки;
Напевно доля
, в мене було День народження, 18 років, сесія, тому не св´яткувала особливо, була лише подруга і друг (не пара), от він і запропонував покликати ще одного свого друга. Так і познайомилась з чоловіком, з того часу ми разом, вже 21 рік, 4 роки зустрічались і 17 одружені.
Ответ дляToPa07
Напевно доля
И дизлайки лепят , что им уже не нравится 🤣🤣
natella579• 24 июня 2024
Ответ дляСhanelKa
В 19 років. В бібліотеці
У 90х? Як романтично по-студентськи)) Зараз в бібліотеки тільки старше покоління може прийти і то тільки ті, що читали все життя..
Roni-Verona• 24 июня 2024
В мене доля 100%, саме такий як я і мріяла, мене до нього всі обставини наче за шкірку тащили, хоч я з самого початку і пручалась
мини пельмешка• 24 июня 2024
Я думаю, що це і доля, і вибір.
Після невдалих багаторічних стосунків хотілось знайти нормального чоловіка. Мені було 27. Багато перечитала літератури по психології, бо дуже боялась знайти такого самого нарциса, як колишній.
Знайомилась з чоловіками в тіндері, на різних заходах, з усіма проводила ’співбесіду’, щоб зрозуміти, адекват чи ні. І якось далі, ніж 3 побачення не заходило, бо або виявлявся неадекват, або просто він чи я не підходили один одному.
Потім я вже забила на ці пошуки, але написала на одному розважальному сайті в розділі знайомств. Це було більше по приколу, ніж серйозно. Відгукнулись дуже багато людей, але мій чоловік написав мені один з перших. Майже одразу зустрілись і мою ’співбесіду’ він пройшов
А потім ще виявилось, що ми все життя жили на сусідніх вулицях, але ніколи не зустрічались. Хіба це не доля?) На тому сайті відгукнулись всього 3 людини з мого міста (і один з них - це чоловік), тому це майже диво)
Ангел сошедший с небес• 24 июня 2024
Зустріти - доля, а рішення про одруження - вибір. Із тих, з ким доля звела вже обирала)
Доля дає варіанти, а далі - то вже особистий вибір, чи погоджуватись, чи ні. З першим чоловіком доля дала можливість, я погодилась - і розчарувалась роки за 2, розлучилась за 7. Далі доля підкидувала інших ухажорів, я не погоджувалась, не шкодую. З нинішнім чоловіком щаслива 5+ років: звела доля, а от погодилась я і будувати стосунки був мій вибір.