Булку Дай• 25 июня 2024
дивилася сіноптик, жара+ 34 скоро
Мудрецыха мира• 25 июня 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Та конечно.Сейчас на юге.Мерзну весь день.И лето холодное в этом году
Ви на півночі Миколаївщини, фактично вже не на Півдні.
Одеса, Херсон, Миколаїв не мерзнуть. Сьогодні прохолодніше, але навіть зараз в тіні +27, а це вже майже вечір. Вдень на сонці +35 було.
П.с: судини перевірте, якщо мерзнете і вважаєте це літо холодним, я серйозно.
Стріляний птах• 25 июня 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Сейчас +25. Вполне комфортно. А + 35 большинство не переносит, тем более еще когда свет отключают по 7 часов.
у меня прямо сейчас дома +27...
Кайдашева дочка• 25 июня 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Я в селі зараз.Лежу у затінку на лежаку.Вітер скажений,сонця немає.Хододно.Поставили басейн в травні то вся сім´я (я чоловік і 3 дітей тільки пару раз купалися бо холодно на дворі .
Хата на мати• 26 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
класний ??
він невеликий, настільний, але дме нормально.
виручає мене постійно.