Не гоню• 26 июня 2024
Почему на многие работы не берут после 45 лет?
Например, в офис, бывает подбирают молодой коллектив 18-45 лет.
Не за Будка• 26 июня 2024
Беруть, якщо треба досвід і кваліфікація. Якщо це умовно секретар, а бухгалтер на прийом документів, то звичайно, нададуть перевагу молодій і здоровій. До 45 треба було побудувати кар´єру
Безсовісна кума• 26 июня 2024
Бо старі вже, хворі, некрасиві, будуть погано виглядати на фоні молоденьких фінтіфлюшок. Естетичний дисонанс, так сказати, для ока барського
Гуру троллинга• 26 июня 2024
А почему на многие работы не берут без во? А почему на многие работы не берут без мед осмотра?
Кіна не буде• 26 июня 2024
Берут, но надо быть специалистом. Если именно девочку-принеси-подай, то не берут тетеньку 50 лет
из_под_тишка• 26 июня 2024
Потому что в стране процветает эйджизм и лукизм, все возможные измы процветают...
ЯНаПэПэ• 26 июня 2024
Ответ дляНе за Будка
а що це означає, по-вашому - побудувати кар’єру?
Интимная• 26 июня 2024
Ответ дляНе за Будка
Коли мені було 25, то були більш досвідчені, які відпихували. Потім в 30 вирішила народити, не брали через малий вік дитини, потім не брали, бо більше 35, зараз 45+. Короче - завжди не попадаю.
Кар´єра - то одно, то інше...
Задираю носа• 26 июня 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Я от помітила для себе, що в нас вік не встановлюють, але кому за 40, то теж не тільки досвід розглядають, а зовнішність. Пройшлась подумки по всім відділам , де взяли за останні 3 роки жінок старше 45, всі дуже доглянуті і гарно виглядають, і всі худі. Все таки і зовнішність грає велику роль в працевлаштувані. Бо приходило дві на посаду зам буха, обидві з досвідом гарним. Але повну і недоглянуту не прийняли, і слухала відповіді їх, то повненька спритніша і розумніша, врівноважена, приємна. Я б її точно взяла. Але директора мужики.
Задираю носа• 26 июня 2024
Ответ дляКіна не буде
Із спеців теж обирають , яка краще зовні.
Не за Будка• 26 июня 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Я - керівник відділу і говорю трьома іноземними мовами на рівні b2-c1. Маю вищу економічну освіту. Зараз я захищаю кандидатську і отримаю підвищення. Я набагато молодше ніж 45 років. Це для мене ’ побудувати кар´єру’
Безсовісна кума• 26 июня 2024
Ответ дляГоловний кошак
Идите к нам.У нас берут как раз после 45 лет.
А ким і куди?
Головний кошак• 26 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
У нас берут полненьких.У нас нужен только опыт.
Перша на селі• 26 июня 2024
Недавно попалась вакансия деловод в нотариальную контору. При обещанной зарплате 15 тыс, в резюме требуют точную дату рождения и фотографию.
Работать надо• 26 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Интересно, где все толстые работают? В подземных бункерах?
Гуру троллинга• 26 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
Потому что по базам будут пробивать, а не полюбоваться на вас
Гуру троллинга• 26 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Никогда и нигде бухгалтеров по внешности не выбирают. Большего бреда я здесь не читала
Перша на селі• 26 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
По каким базам?
Головний кошак• 26 июня 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Так
Консалтинговая фирма бухгалтер на несколько фирм.
Задираю носа• 26 июня 2024
Ответ дляИнтимная
Кар´єра - то одно, то інше...
Я після Універа і декрета пішла працювати, бо теж зрозуміла, що як піду з роботи у декрет, то буде важче. Короче в 23 як вийшла, і не вспіла моргнути, вже 35) Ото тільки змогла другу дитину народити, досягнувши рівня, щоб з досвідом була. Бо без досвіду і без знайомств не дуже легко гарну роботу знайти.
Гуру троллинга• 26 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
По каким базам?
Обычным. Чтоб не судимая, не в кредитах
Перша на селі• 26 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
Обычным. Чтоб не судимая, не в кредитах
Ну фотка для этого не нужна
Гуру троллинга• 26 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
Ну фотка для этого не нужна
Нужно в резюме запрашивать серию и номер паспорта?
Задираю носа• 26 июня 2024
Ответ дляГоловний кошак
Так це ж круто. Мені соромно писати навіть компанію, бо це дійсно компанія крута. І от так три директоа вирішують кого взяти.
Головний кошак• 26 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Хоть намекните на компанию,сфера деятельности.
МастерЮля• 26 июня 2024
потому что есть выбор кандидатов среди тех, кто моложе. А если нет, то берут и после 45.