Не гоню• 26 июня 2024
Почему на многие работы не берут после 45 лет?
Например, в офис, бывает подбирают молодой коллектив 18-45 лет.
Залатавая• 26 июня 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
А що тоді робити тим, кому за 45-ть, а держава хоче, щоб ми працювали до ’гробової дошки’....
Доречі, не тільки на роботи, зайшов чоловік дивитися по своїй спеціальності на військовий рекрутинг, знає іноземну, має спеціальність актуальну, досвід, а там написано до 45-ти років
моего мужа не взяли в 53 года собирать дроны. хотя он бегает и играет в футбол, не пьет и не курит. в отличие от многой пузатой молодежи 25+.
МояХатаЗкраю• 26 июня 2024
Ответ дляИнтимная
Коли мені було 25, то були більш досвідчені, які відпихували. Потім в 30 вирішила народити, не брали через малий вік дитини, потім не брали, бо більше 35, зараз 45+. Короче - завжди не попадаю.
Кар´єра - то одно, то інше...
Точно. Помню, в 20 пинали, что опыта нет, а в 45 пинают, что возраст не тот.. Эх..
Качка в тапцях• 26 июня 2024
Ответ дляРегионщица
А я на роботу не беру 45+. Бо треба скакати по драбині, нагинатись, сідати на корточки, а в них коліна. Якщо не коліна, то бояться ноутбука та принтера. Людина з зайвою вагою не зможе фізично працювати, бо не пройде у вузькому коридорі.
Господи , что там у вас за учреждение такое , что надо именно скакать по лестницам и из всех возможных помещений - один узкий коридор ?
Телячі ніжноСті• 26 июня 2024
Ответ дляЗалатавая
У мене на автостоянці поряд є така молодьож, мабуть власні штіблєти за пузом не бачить, зато менеше 45-ти. Щовечора 1,5 л піваса - розслабляються після робочого дня.
Я-ваш шанс• 26 июня 2024
Ответ дляНе за Будка
Я - керівник відділу і говорю трьома іноземними мовами на рівні b2-c1. Маю вищу економічну освіту. Зараз я захищаю кандидатську і отримаю підвищення. Я набагато молодше ніж 45 років. Це для мене ’ побудувати кар´єру’
Це вам не допоможе, коли вам буде 45
Я-ваш шанс• 26 июня 2024
Ответ дляРегионщица
А якщо я спортивна і розумна?))
КарамбОлька• 26 июня 2024
Ответ дляИнтимная
Кар´єра - то одно, то інше...
Это точно. Надо, чтобы был хороший опыт и профессионал , но не старше 25
Не боюся осуду• 26 июня 2024
Ответ дляРегионщица
А они к вам и не идут.
В 45+ уже достаточно ума и опыта, чтоб не устраивается на стремные физическте работы с неадекватным руководством и узкими коридорами)
Таракашечка• 26 июня 2024
Эйджизм у нашій країні дуже розвинений, особливо коли тобі 40+, усі бажають бачити худих і доглянутих. В одну компанію висилала резюме(впродовж деякого часу), відповіді ніколи не було взагалі, пока не зайшла в нещодавно оновлений інстаграм (вони набирали студентів старших курсів), їм не потрібні співробітники 40+…
Головний кошак• 26 июня 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
потому, что в людях после 40 в мозгах еще отголоски совкового менталитета
Например,какие отголоски?
Головний кошак• 26 июня 2024
Ответ дляТаракашечка
Так студенты через год-два уйдут в декрет.
Работать надо• 26 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Приходите в Эконом класс на работу. Берут после 45, но здоровье нужно конское.
Конечно конское. Рабочий день с 8 до 9 вечера, ещё и 6-дневка
Работать надо• 26 июня 2024
Ответ дляРегионщица
Что за работа,где нужно и по лестнице скакать и с ноутбуком
Таракашечка• 26 июня 2024
Подруга покупала путевку на отдых за границей у туроператора( ее обслуживала женщина весом 100кг), вы когда - нибудь в Украине видели туроператора весом 100кг? И много женщин работает 40,50,60 лет. Да... Ник шикарный
Регионщица• 26 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Склад.
Регионщица• 26 июня 2024
Ответ дляНе боюся осуду
А они к вам и не идут.
Вы сами поняли то что написали? Если бы не просились, то я б тут не отписывалась. И уж если присесть и подняться по лестнице, то физическая работа, то сколько ж вам лет?
Хомо_сапиенс• 26 июня 2024
Ответ дляРепетиторша
Ви рахувати вмієте?
Радянський союз перестав існувати у 1991 році. Тож тим, кому наразі 40, тоді було 7 років.
Мені 50. Тож було 17, жодного совкового трєпєта:))) ніяких тим паче менталітетів того часу.
А люди перестали мислити совком прямо в день його розпаду? Чи може наступного дня? Ще років 10 жили і працювали по закладеній в мозок програмі, та й навіть зараз десь у маленьких містечках можна побачити совок в багатьох галузях
Швидкоруч• 26 июня 2024
Причин эйджизма реально две. Первая - мужчины, а их в руководителях элементарно больше, хотят красивое окружение, иногда даже в ущерб работе. Вторая - молодежи намногооо проще натряхивать про команду, развитие и навешивать доп работу без доп оплаты. 45+ - это уже знающие себе цену спецы, которые работают за деньги, а не идею.
Регионщица• 26 июня 2024
Ответ дляНе гоню
Какая зарплата?
Вакансия закрыта. ЗП маленькая и не реальная по меркам советчиц. Сейчас очень много молодежи 19-25 лет на работу просится. Те кто до этого работать не хотел.
Регионщица• 26 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
И чего жаловаться что не берут на работу, за деньги на которые молодежь соглашается?
Новорічна пальма• 26 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
9-19, в неделю два выходных.
Регионщица• 26 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
А якщо я спортивна і розумна?))
То взяла би. Та чи пішли б ви до мене на маленьку зарплату? Ви б по дорозі десь загубились, на рівні вивчення вакансії.
Работать надо• 26 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
9-19, в неделю два выходных.
Как это возможно, если магазин открыты с 8 до 20?
аромат Жука• 26 июня 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Бо старі вже, хворі, некрасиві, будуть погано виглядати на фоні молоденьких фінтіфлюшок. Естетичний дисонанс, так сказати, для ока барського
У нас айчару 44, в офис набрала персонал под себя по возрасту ( меня в том числе). И вот началось- у одной спина заболела, у меня проблемы по женски. А на той неделе даже скорою вызывали, давление у сотрудницы. Смеёмся теперь, что не нужно было пенсионеров набирать)
аромат Жука• 26 июня 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Вы про магазины?)
Репетиторша• 26 июня 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
І діти 7 років (яким зараз 40) продовжували ’жити по закладеній програмі совка’?:)))
І саме зараз їх через це не беруть на роботу?:)
Анонім Завгосп• 27 июня 2024
Ответ дляТаракашечка
Так прокоментуйте їм в Інсті, що вони порушують закон, бо у нас не так давно теж заборонили дискримінацію по віку і вказувати чи питати вік. Я навіть скаргу одразу лишаю, якщо бачу такі вакансії на сайтах і сайти реагують, видаляють. Бо ми теж мусимо з цим боротися і відучити від цього ейджизму.