ротцвеники• 29 июня 2024
Расскажите как любят мужчины? Скажите, что не все изменяют?!
Девочки ну расскажите что есть мужчины хорошие, да пусть не ангелы, но не гуляют, стараются… я не верю что все гуляют и все так плохо . Поделитесь как они умеют любить. Я сама 2 раз замужем, верю в любовь мужчин…
Бяки-козяки• 29 июня 2024
Ответ дляАнонимарик
Чоловік не гуляє, любить, гарно заробляє. Знайомі заздрять, інколи навіть відкрито. Ньанси знаю тільки я. Тож...
І які нюанси? Анонімно ж
Анонимарик• 29 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
І які нюанси? Анонімно ж
Я не хочу про це писати. Але не думайте, що навіть коли Ви бачите ідеальну картинку, там все добре.
Бяки-козяки• 29 июня 2024
Ответ дляАнонимарик
Так, я це на собі відчула..
На привозе• 29 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Звичайно є ті які не зраджують і є нормальні.
Наприклад, пару днів тому вилізла історія, жінка брата подруги зраджувала йому з своїм вчителем в Німеччині, він їх зловив на гарячому, в ході того всього вияснилось що і в Україні вона зраджувала.
Хороший чувак, хороша сімʼя була він їй ніколи не зраджував, все додому- до хати, все купував, ні в чому вони не знали ні потреби ні відмови🤷♀️
Может он не спал с ней. Или раз в месяц. Таких историй даже здесь много уже было. А если обеспечивает, хороший отец, то редко кто из-за секса будет разводиться с нормальным мужем.
Люблю джаз• 29 июня 2024
Якщо є жінки, які не зраджують, а вони є, то й чоловіки є. Це не від статі залежить. Якщо людина 💩, то буде зраджувати і казати, що така природа. Але не всі чоловіки 💩. Як і жінки не всі.
Люблю джаз• 29 июня 2024
Ответ дляротцвеники
Девочки скажу за себя…я тоже думаю что жизнь одна 🤣
У вас якесь роздвоєння особистості
Майструю крила• 29 июня 2024
Ответ дляротцвеники
А я вот первый раз осталась с ребенком сама, одинокая мама, потом вышла замуж родила 2 ребенка прожила 10 лет, муж прекрасный отец для двоих детей я сама загуляла от него, но он до сегодняшнего дня помогает моему первому ребенку. Второй муж тоже хороший человек, двоих нянчит .
Капец, изменница вы, а плохие мужчины
Дівчина заглядєніє• 29 июня 2024
Автор мені теж не цікаві стосунки на стороні,ніколи нікому не зраджувала
Love_Love_Love_• 29 июня 2024
Ответ дляНа привозе
Ну ясно, завжди винен мужик
На привозе• 29 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ясно, завжди винен мужик
Не обязательно. Но со стороны, брак всегда, совершенно не то, что на самом деле.
Коханозадовільна• 30 июня 2024
Ответ дляМати тріля
Я вже в тому віці, і з тим досвідом сімейного життя, що починаю думати, а може й треба гуляти, якщо пристрасть накрила, життя одне, а одноманіття прісне?!🤔
Добре, що я це зрозуміла раніше. Ви знаєте, чоловік якось мене як жінку, не ігнорував, а не давав любові, слів, подарунків. І не жадний, а от такий і є. А ще міг висміяти іноді. Типу:’ ну шож ти така розтяпа’. ..при всіх. Я закохалася в людину, він гарний , добрий, залицявся довго, закрив мої потреби почуватися бажанною , коханною. Ну я зустрічалася з ним 7 років. Сім´ї в обох, і не хотілось нам все по новій. Було достатньо, що коханці. Але весь цей час, я таку провину почувалася перед чолрвіком. То старалася, і накормити добре, і одяг гарний і подарунки,. Давала все і секс, але любові не було, ображав іноді , все це вбило останні краплі любові. І що ви думаєте, я дізналася, що чоловік мені зрадив , ще на початку нашого життя, наче 4 роки прожили тільки. Я в шоці була. В нас тоді таке шаленне кохання було, ми дихали один одним. Якби я це знала тоді, раніше, я б пішла від нього. Але я про це дізналася як 27 років прожили. Пройшло багато років після тих двух зрад. Чого дві? Він пішов для мене поліграф проходити, хоча я не просила, а просто сказала, що інтиму між нами більш не буде, я не хочу. Я про той поліграф і не знала, коли на почту прийшли мені результати з питаннями і відповіді. Там і видно було, що як сказав, що два рази зрадив , так і є.
А я дура, себе винною почувала, що зраджую)))