Весняний Марафон• 30 июня 2024

Аналоги духов

Встречалась реклама дешёвых аналогов. Сильно отличаются ароматом от настоящих?
Кто покупал, не жалели?
Laura20• 30 июня 2024
Конечно да. Лучше купить один оригинал, чем кучу г****.

Гербарія сушу• 30 июня 2024
Не те що відрізняються, а гірше нікуди. В мене колега таке любить. Запах жесть, ну хвала Богу вони тримаються 10 хв)))
Бубль Гум)• 30 июня 2024
Ответ дляГербарія сушу
Аж дивно) отi гiмнянi зазвичай мicяцями не змиваються)))
Малявка ще та• 30 июня 2024
Я продаю найкращу копію діор джой - мартін ліон, супер стійкі, схожі 99%. Залишилось 2 флакони - 350 грн
Десь так, але...• 30 июня 2024
Автор, ольфакторність у всіх різна, відчуття прекрасного теж, парфумерний снобізм не всім притаманний. Підключимо логіку - бізнес аналогової парфумерії, продажів ’тестерів’ різного штибу і чисто підробок в однакових з оригіналом пакуваннях квітне пишним цвітом не на порожньому місці.
У мене є все - оригінали, в залишках і повні флакони, розпив, розлив, пальонка - щось так, а щось ні, мені підходить теперішній стан моїх відносин з ароматами, ось може прийде період насичення, тоді вже залишу собі якийсь десяток най-най.
Десь так, але...• 30 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Їх Єва завозила, зараз взагалі нуль на залишках, гарна якість композицій👍