Бабульція• 03 июля 2024

Хто користується легітимацією

Привіт
Можете заглянути у легітимацію шкільну на печатки зі зворотного боку ? Можливо фото зробити .
На рік навчальний 2023-2024 який рік вказаний ?У доньки стоїть печатка 2023 р. Не розумію це у вересні таку поставили чи минулорічна .
Всім дякую
ИМХОля• 03 июля 2024
Зараз не можу глянути,але мені здається що там тільки дата видання пише? Можливо я помиляюсь. Автор,а підкажіть де ви їх використовуєте? Син тільки раз брав у поїздку, більше не знаю для чого вона взагалі?
МояХатаЗкраю• 03 июля 2024
А в Украине тоже легитимация, или вы про польскую?
Залетна Я тут• 03 июля 2024
Якщо ви про Польську, то стоїть по 30 вересня 24.
автор Бабульція • 03 июля 2024
Ответ дляИМХОля
Квитки на потяги, до музею, на деякі види розваг
автор Бабульція • 03 июля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Польську
автор Бабульція • 03 июля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Дякую .
Залетна Я тут• 03 июля 2024
Ответ дляБабульція
Дякую .
Якщо у вас 23 тільки, то вона не дійсна. Бо вона по вересень 23 року
автор Бабульція • 03 июля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ок, дякую. Треба йти до секретаріату
Залетна Я тут• 03 июля 2024
Ответ дляБабульція
Ок, дякую. Треба йти до секретаріату
Ви ото тільки вкінці року побачили?
автор Бабульція • 03 июля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ви ото тільки вкінці року побачили?
Так, бо на початку в школі сказали, що замінюють печатку, тому не ставлять бо нема чим
Залетна Я тут• 03 июля 2024
Ответ дляБабульція
Ну а що вам заважало підійти пізніше? Ну то таке. Значить вона вам не була потрібна весь час. У мене б так не вийшло, бо син їздить по легітимації нас навчання по пільговій оплаті проїзду яка дійсна при наявності легітимації
МояХатаЗкраю• 03 июля 2024
Ответ дляБабульція
Дякую .
Печать 2024
Ваша не действительна.
автор Бабульція • 03 июля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Печать 2024
Ваша не действительна.
Дякую