Реверанс• 04 июля 2024

Завтра біля посольства Британії акція на підтримку полковника Червінського

Десятинна 9,Київ .
Хто може і хоче
З 12-00 до 14-00
Прийдіть підтримати найкращого розвідника України Романа Червінського.
Він захищав нас.
Маємо захистити його,поки не закатували.
Більше року в тюрмі в найсирішій камері без медичної допомоги.
автор Реверанс • 04 июля 2024
51 прохання взяти на поруки пана Романа від генералів ЗСУ,депутатів та діячів культури суд відхилив.
Складається враження,що це не український суд.

Відпустили пашу-мерседеса
Відпустили вагнерівців,які потім катували азовців.
Відпустили беркутню деяких по обміну росія включила в списки і пан президент Зеленський з ермаком погодилися.
До сих пір не розумію,яке відношення до обміну мають беркути??
Може з допомогою Британії вдасться звільнити Червінського.
Оскільки розгляд сфальшованої справи Романа Червінського безпідставно та злочинно перевели в закритий режим, ми намагаємось привернути до неї увагу всього світу!