Санта Барбара• 05 июля 2024
Я не вдячна.
Як навчитись бути вдячною? Коли я кажу «дякую», то це йде завжди від щирого серця, але я не про ту вдячність. Мені всього мало, бо я по факту маю мало.. але треба вчитись бути вдячною тому що є. А як?
Весела бджілка• 05 июля 2024
Треба бути вдячною за те, що є. Бо в когось і того немає. Але прагнути більшого і працювати над цим.
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Так ви зрозуміли про що я) от я хочу навчитись цій вдячності..
Баррикадница• 05 июля 2024
Недавно знайома розказувала, що була на якомусь платному курсі з психології, там говорили, що треба дякувати за все - типу чим більше ти дякуєш, більше маєш.
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Ну ось. А я постійно скиглю: схуднути не можу, роботи мрії нема, зі здоровʼям не дуже, в житті не щаслива. Чому так і так і так, а іншим все а мені не так і не так, сама від себе вже змучилася
Баррикадница• 05 июля 2024
Наприклад, подяка батькам, що народили й виховали, і кожного дня за багато що..
Весела бджілка• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Сходіть у госпіталь до військовий чи до дітей у дитбудинок. Допоможіть чимось хоч самим простим. І ви зрозумієте як багато всього у Вас є.
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
і до них великі але не безпричинні претензії
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Допомагаю досить часто і в той момент себе ще гірше відчуваю що могла б і більше а немає чим.
Баррикадница• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
В мене було таке теж, не працювала 12 років - довгий декрет, а зараз дивлюся зі сторони - і вдячна за все, що маю - своє житло(маленька хрущовка, але ж своя), сім´ю, чоловіка, який мене кохає, дітей, рідних і друзів, роботу(хоч і на маленьку зарплату, але вона є)..Хвороби також вчать нас сприймати життя, десь таке читала.
Весела бджілка• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Тут скоріше за все треба з інфантильністю працювати. Батьки дали нам те, що могли дати. По іншому не вміли. Тепер ви доросла і несете відповідальність за своє життя.
Може вони і хотіли більшого,як Ви зараз, але не все виходить як гадалося.
Баррикадница• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Заведіть зошит, в якому чесно записуйте кожного дня, за що можете бути вдячні. Я почала так робити недавно.
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Ні) бачите ви зробили завчасно висновки) все зовсім не так)
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Дякую. І чи допомогло вам це якось в житті?
Весела бджілка• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Ну пишу з загального, ви ж не пишете які самі у вас проблеми.
З моєї точки зору - не били, не пили, годували. Вже є за що дякувати. А й якщо зовсім погано - дали життя. Як їм розпорядитися - ваша справа.
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Били і дуже багато, і знущалися.
Так, годували.
А потім тато кинув, бо завів коханку, а мама ніде не працювала і тепер хоче жити зі мною.
Так, годували.
Баррикадница• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Я це розумію, бо в сама думала про несправедливість, коли батько в зрілому віці пішов від мами, перестав спілкуватися з нами, доньками.. потім говорила на цю тему з психологом (до речі, з кідстафу). Вона пояснила, чому я не можу знайти роботу довгий час.. я подзвонила тоді батькові, і дуже скоро мені запропонували гарну роботу. Подумайте, чи можете Ви ті образи по справжньому відпустити і пробачити, можливо, після цього, і життя стане краще.
Весела бджілка• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Били і дуже багато, і знущалися.
Так, годували.
Співчуваю.
Тоді просто живіть без них, як не можете вибачити. Ви не зобов´язані їм.
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
А дорого бере за сеанс ця жінка? Маєте контакти?
Не знаю як відпустити. Мені його допомога треба була, він не бідна людина, але сказав що кожен сам за себе тільки
Чумацький Шлях• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Колись я волонтерила в онковідділенні. З нього не виходиш тим, що раніше. Розумієш, що ти щаслива вже просто тому, що здорова. Прокинулася без болю і пішла жити життя. На контрасті такі речі дуже гарно відчуваються.
Баррикадница• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Зошит? Я його веду десь тиждень.. Вірю, що допоможе. Як всесвіт відповість на вдячність? А як на не вдячність? Ну,чисто логічно?
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
За не вдячність нічого не даватиме, а за вдячність даватиме більше
Баррикадница• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
І знову я скиглю бодай би мене 😡😡😡
Бачите, вже розумієте, тобто можете це змінити. Знаю людину, в якої ну дуже багато проблем, а вона посміхається, допомагає іншим людям, просто так, багатьом, і всесвіт допомагає їй, я це не раз спостерігала. Навіть попасти з дитиною до відомого лікаря, до якого запис через рік чи півтора - і вона попала, та ще багато чого. Ніколи не жаліється, каже, все добре в неї. Я пробую вчитися вести себе так само.Бо коли говориш про болячки, все погано - якось таким все і стає.
Баррикадница• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Я тоді побачила об´яв тут на кідстафу, про безкоштовну консультацію,і просто їй написала,а вона передзвонила. Це було років 7 тому, я вже і не пам´ятаю, як її звати. Безкоштовно говорила зі мною, десь годину. А я тоді не мала зовсім ніяких коштів, в декреті була 12 років,троє дітей.
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Я сподіваюсь зараз у вас все добре 😊
Пощастило вам 🥰 бо зараз нічого безкоштовного немає хіба тут форум) бо і тут є хороші люди
Баррикадница• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Я сподіваюсь зараз у вас все добре 😊
Все добре в мене, є сім´я, робота, житло. І я продовжую вірити в краще життя, незважаючи ні на що. Трохи засмутилася від свого 49 дня народження, але прийняла і живу далі.
Баррикадница• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Ви про батька? Якщо сам не хоче допомогти, ви не змусите. Мій теж має кошти, але мені не треба, єдине, як зберу кошти на дорогу, хочу поїхати з дітьми і показати їм дідуся, якого вони ніколи не бачили.
Санта Барбара
• 05 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Ні і ми вже давно взагалі не спілкуємось
Злюка бобер• 05 июля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Вам над этим нужно работать, и делать это для себя,а не для родителей