Сизоока бестія• 08 июля 2024

Не можу відучити дитину їсти руками

Ложкою їсть тільки кашу, виделкою то їсть то просто тримає,а іншою рукою їсть. Вже давала в 2 руки ложки/виделки,тоді поряд покладе і всеодно руками. Через місяць 2 роки. Чи нехай їсть як зручно?)
Братья Капли• 08 июля 2024
Вік дитини? Вибачте, не додивилась

автор Сизоока бестія • 08 июля 2024
Ответ дляБратья Капли
Вік дитини? Вибачте, не додивилась
Написала, через місяць буде 2 роки
НаливайКа• 08 июля 2024
Та ну! Дитині 8 років, коли вдома, часто їмо руками, у кафе чи ресторані - ніж і виделка.
Моя думка - відчепіться! Нехай зараз їсть як зручно
Братья Капли• 08 июля 2024
Моя відповідь - ніяк, залиште в спокої, це норма, не акцентуйте увагу.
Братья Капли• 08 июля 2024
Я знаю, що це дуже дратує, але повірте, це абсолютна норма, не ламайте дитину через коліно. Воно пройде))
Редиска Я• 08 июля 2024
Моя тоже любила есть рукам. Лет до 3х, потом стала есть как все. Не обращайте внимания. В Индии все едят руками и ничего )) а у нас будет делать как все, когда время придет. Ест - уже хорошо. Сам - вообще круто!
Стрибну в гречку• 08 июля 2024
Мусульмане едят руками и у них это норма

Вельми шановна• 08 июля 2024
Я чоловіка не можу відучити їсти руками 🤣😭😭😭😭
Леся Українка• 08 июля 2024
Мне 38 годиков... ну вы поняли)))
Научится, привыкнет, автор, дитю только 2 года, все впереди!
автор Сизоока бестія • 08 июля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Мне 38 годиков... ну вы поняли)))
Мені тут в іншій темі писали що якщо не п´є з чашки і не їсть ложкою то відстає у розвитку або хворий)
Леся Українка• 09 июля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Ну умеет же, судя по вашему посту. Знач, все норм. А то, что вилкой пока не хочет или неудобно - его право.