Я вся ваша• 08 июля 2024
як зняти тривожність? не відпускає ранковий стрес
вранці сильно стресанула, була в святошинському районі на вулиці під час прильотів, досі не можу відійти
погано почуваюсь не тільки психологічно фізично погано, не може відпустити , в голові стискає в потилиці але не біль, а просто напруга ніби і в грудях неспокійно, часто роблю вдих глибокий
як полегшити стан? алкоголь допоможе?
Весёлая морковка• 08 июля 2024
Подивіться щось на тему emdr, наприклад таке
або що вам більше підійде і спробуйте, може вам допоможе
Люблю ВалЄру• 08 июля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
ви праві сльози кожних півгодини підходять, мабуть треба проревітися
я була в банку нас вигнали, стояли під ним всі мовчали, хтось шуткував тільки , видно захисна реакція
Так, люди і сміються, така захистна реакція. І це пройде, автор, будемо сильніші...Сил Вам, бережіть себе!
Я вся ваша
• 08 июля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
дякую навзаєм
ЛюбимаЯНЬ• 08 июля 2024
Я теж не можу відійди від сьогодні, по закладало вуха, болить голова, не виходить заспокоїтись, випила вина, легше не стало(
Швендяю містами• 08 июля 2024
Аторе, дихання по схемі (в гугл) + гідазепам + щось тепле попити. Але спочатку проревітися та виговоритися комусь.
Морская свинка• 08 июля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
алкоголь, гліцин, гідазепам десь був, барбовал
барбовал або.валокардин.. шт 4 валеріани.
а взагалі- магне Б 6,тиждень,не меньше (по схемі). мені з ним вже на 2-3 день легше,після стресів.
Брехушечка• 08 июля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Тренируйте нервную систему. Чуть бахнули и вы уже все. Соберитесь. У меня было время летали грады с утра до ночи. Сейчас Днепр лупят в одно и то же место по 10му кругу. Выжили и отлично. Пошли дальше жить.
’Чуть бахнули’ ?
Завтра в Києві день жалоби.
Наразі відомо про 20 загиблих і майже 100 постраждало.
Охматдит один чого вартує:((((
Іноді краще жувати!!!
Завтра в Києві день жалоби.
Охматдит один чого вартує:((((
Іноді краще жувати!!!
любименькая• 08 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
’Чуть бахнули’ ?
Завтра в Києві день жалоби.
Охматдит один чого вартує:((((
Іноді краще жувати!!!
Завтра в Києві день жалоби.
Охматдит один чого вартує:((((
Іноді краще жувати!!!
Погибших в Киеве уже 27, из них только двое взрослых в Охматдете
Брехушечка• 08 июля 2024
Ответ длялюбименькая
Про Охматдит - справа не лише в загиблих. Я не це мала на увазі.
Ви ж знаєте , які корпуси постраждали? Багатьом дітям треба стерильні бокси, спеціальні умови....
Куди їм подітися?
Страшно подумати, що відчувають мами цих діток:(((
Куди їм подітися?
любименькая• 08 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
Куди їм подітися?
Им надо до среды продержаться. В среду их отправят в Германию и Польшу на лечение, может для некоторых это реальный шанс на выздоровление. Оматдет как раз таки не бросили в беде, в отличие от остальных пострадавших сегодня
Я вся ваша
• 08 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
как вы сейчас?
дякую, все добре буває в ночі тривожність трохи і плаксива стала) почала читати псих. літературу і розбиратися в собі
допомагає багато ходити на природі десь
ну і відпустка в безпечному регіоні
добра вам
допомагає багато ходити на природі десь
ну і відпустка в безпечному регіоні
добра вам
ЧупакабраЗеБест• 08 августа 2024
Ответ дляЯ вся ваша
допомагає багато ходити на природі десь
ну і відпустка в безпечному регіоні
добра вам
допомагає багато ходити на природі десь
ну і відпустка в безпечному регіоні
добра вам
и вам, я тоже на природу стала больше вылазить, раньше детей усиленно выгуливали (площадки, мастерклассы), сейчас меня. все терпят:)
Mexicanskij Tushkan• 16 августа 2024
Откройте видео в Ютубе ’Руководство по дыхательному методу Вима Хофа’. Делайте до трёх раз в день натощак.