Рубаю олівлє• Изменено 10 июля 2024

Кто проходит психотерапию

Сколько стоит один сеанс?
1500 грн. это сейчас нормальная цена?
Вам помогает психотерапия?
Хочу впервые пойти. Раньше не обращалась.
Как долго ходите к нему?
ОбережнаЯ• 10 июля 2024
дофига...
но...
Ашотакоя• 10 июля 2024
Те, що я чула, - від 1000 до 2000 за сесію. Ціна може варіюватись в залежності від запиту. Є запити на коротку роботу і на довгострокову.
Я проходжу зараз. Допомагає. Але в мене безкоштовні сесії.
Лепетун• 10 июля 2024
Так, від 1500 грн ціна йде.
Менше не зустрічала((
Скіфська пектораль• 10 июля 2024
Я би сказала середня ціна, може трохи вище середньої. Залежить вартість і від напрямку і від того, онлайн чи оффлайн, свій кабінет у терапевта чи оренда, шукали напряму чи на платформі. Орієнтуйтеся на те, чи зможете на регулярній основі сплачувати таку ціну певний проміжок часу.
Біле пальто• 10 июля 2024
Залежить від кваліфікації, досвіду, модальності психотерапевта. В мене дешевше.
Угадайс• 10 июля 2024
У меня давно терапия и она бесплатна, но честно, я бы больше тысячи за сеанс не заплатила. Могу еще понять КПТ, там короткая терапия и для меня более действенная, но гештальт терапия, это терапия где можно ходить годами
dogfriend• 10 июля 2024
Доброго дня. Звертайтесь. Маю психотерапевтичну освіту в методі Симводрама.
В мене меньше ціна.