Коник-стрибунець• 12 июля 2024

Умивальник литий камінь чи кераміка

Доброго дня всім) Обираю умивальник в ванну кімнату, зупинилась на двох варіантах які подобаються один кераміка (Геберіт) інший литий камінь (Амідікон, Україна). Боюсь що камінь може складніший в догляді чи впитувати фарбу наприклад. Можливо хтось підкаже який краще обрати. Всім дякую)
Natalia505• 12 июля 2024
Яку фарбу він має вбирати? Це глянець.Ціна однакова, я б обрала камінь.

Natalia505• 12 июля 2024
Щодо розміру, автор, в мене така мийка малувата. Мене обмежив розмір ніши. Якщо є можливість купуйте більшу.
Самохвалова• 12 июля 2024
Ви вживу той литий камінь бачили? Мені він категорично не подобається. Окрім кераміки нічого для себе не розглядаю.
автор Коник-стрибунець • 12 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Я розумію що це малуватий але нажаль більший не поміститься. На рахунок фарби, ну, теоретично фарба для волосся, десь ніби читала що якщо вона попаде то в´їдаєттся, що нічим не вивести.
автор Коник-стрибунець • 12 июля 2024
Знайшла на форумі що фарбується той штучний камінь навіть від мила((( напевно все таки зупинюсь на кераміці.
Квітка Миру• 13 июля 2024
У меня уже лет пять стоит, вообще никаких проблем нет, никаких пятен, мою доместосом. И внешне красивее керамики.