Бодіпозітівна• 14 июля 2024
Після сексу у чоловіка пішла кров з члена
Що це може бути? Бо я дуже налякана, коли прочитала про це в інтернеті. До уролога піде завтра лише. Він заспокоює тим, що 4 місяця тому був в уролога, робили узд і все таке. Виявили кисту, але нічого не робити з нею. Типу заспокоює, що це ж він не роками не перевірявся.
Бодіпозітівна
• 14 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А від чого налякані? Що там прочитали?
Чоловік
Бодіпозітівна
• 14 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А від чого налякані? Що там прочитали?
Що це там чуть не онкологія може бути
Та_все_ок_будет• 14 июля 2024
А Вы уже выяснили откуда именно кровь? Может просто надорвал себе уздечку?
Хомо_сапиенс• 14 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Що це там чуть не онкологія може бути
Може бути що завгодно, до лікаря треба і срочно
ОбережнаЯ• 14 июля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Пусть только в военкомате не говорит, а то засмеют
не засмеют, а скажут с гранатой сегануть в окоп- годен
Я натуралка• 14 июля 2024
Автор, чоловіку треба на обстеження до лікаря. Судячи з деяких коментарів, в людей кукуха поїхала остаточно.
Жена сантехника• 14 июля 2024
У мужа кровь в сперме была. Оказалось варикоцеле. Пролечился, все нормально
Бува і таке• 14 июля 2024
Так а конкретно откуда кровь?
Сверху, из мочеиспускательного канала? Сколько крови? Какого цвета кровь?
Вам телефонограмма• 14 июля 2024
без фото не розібратися)
може вуздечко надірвав, може це ваша кров залишилась? з уретри кров чи на голівці? чи в спермі?
Бодіпозітівна
• 14 июля 2024
Ответ дляВам телефонограмма
без фото не розібратися)
З уретри