Пупуговка• 17 июля 2024

Згоріла насосна станція, що купити щоб все не пропало ?

Блін це тільки початок (
Який преобразоватєль чи що купити ?((
В якому магазині?
Без Баяна• 17 июля 2024
Стабілізатор .

Не будь КакСвета• 17 июля 2024
Думати треба
автор Пупуговка • 17 июля 2024
Ответ дляБез Баяна
Стабілізатор .
В КОМФІ? Фокстроті таке є? Дякую
А_я_ЛОЖУ!• 17 июля 2024
Ответ дляПупуговка
В КОМФІ? Фокстроті таке є? Дякую
в єпіцентр йдіть краще. На дачі така штука є, коли напруга стрибає, реально все вирубає
автор Пупуговка • 17 июля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Дякую! Точно! Щось не подумала
Дякую ще раз
Карма хамелеона• 17 июля 2024
А, сори. Вам стабилизатор напряжения нужен, наверное.
автор Пупуговка • 17 июля 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Та визвала, буде сьогодні , але ж їм світло потрібне буде) а у нас не по графіку його відключають.
БлХа не знаю що робити
Штора с кисточкой• 17 июля 2024
В эпицентре вам все найдут нужное, объясните им проблему и они все помогут
Напланетянка• 17 июля 2024
Ответ дляПупуговка
БлХа не знаю що робити
Вызвали кого? Стабилизатор напряжения?

Ваш пост не читаемый. Сгорела насосная станция, что купить чтобы все не пропало…

автор Пупуговка • 17 июля 2024
Ответ дляНапланетянка
Вызвали кого? Стабилизатор напряжения?

Визвала майстра , що не зрозумілого?)
Напланетянка• 17 июля 2024
Ответ дляПупуговка
Визвала майстра , що не зрозумілого?)
Главное чтобы вы сами себя понимали. На вопрос: вам наверно нужен стабилизатор, ответ: вызвала уже
автор Пупуговка • 17 июля 2024
Ответ дляНапланетянка
Ну добре що ви зрозуміли і не пройшли повз)
Ненька наша• 17 июля 2024
Ответ дляНапланетянка
Типа, сгорела хата.. Купить новую, или я уже вызвала строителей, но электрики нет... Пусть приходят со своими гаджетами. А что ремонтировать? Только на деньги развести....
размахер• 17 июля 2024
автор , а ви знаєте причину чого згоріла насосна станція? це через стрибки напруги в мережі чи через відсутність води в насосній частині? бо ’згоріла!’- може мати різну причину і різні засоби для усунення проблеми.
автор Пупуговка • 17 июля 2024
Ответ дляразмахер
Попередньо через перебої зі світлом.
размахер• 17 июля 2024
Ответ дляПупуговка
Попередньо через перебої зі світлом.
невірна відповідь. такого такого поняття, як перебої зі світлом- не існує.
ще раз повторюся. 2 причини. або велика напруга подана була - тоді реле напруги ( типу Зубра) ставити або стабілізатор напруги ( якщо напруга частенько скаче). або через вімкнулася\вимкнулася в насосній частині не було води і двигун насоса теж може згоріти через ’сухість’.
тоді ставлять реле ’сухого ходу’ на саму станцію.