Kalinaira• 19 июля 2024

Про Фарион.

Невже правда ?
❗️У Львові невідомий стріляв в мовознавицю та професорку Львівської політехніки Ірину Фаріон. Про це повідомив (https://suspilne.media/lviv/794649-u-lvovi-strilal...) депутат Львівської міськради Зінкевич.

«Повідомляють, що на вулиці Масарика підстрелили жінку. За інформацією, це мовознавиця Ірина Фаріон. Фаріон у важкому стані. Стрільця бачили сусіди, він був у рукавичках і зброя була без глушника», — йдеться у дописі.

Як повідомили Суспільному джерела в Центрі екстреної медицини і медицини катастроф, в лікарню поступила жінка з важким пораненням в голову. Особу наразі не ідентифікували.
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляКиппи
Ви конкретизуйте , кого називаєте москалями. Бо у нас був і Геннадій Геннадійович теж Москаль
Та якось вже самі здогадаєтеся.

Dumky• 19 июля 2024
Ответ дляСемицветка
Ну и это значит, что ваше предыдущее высказывание не соответствует действительности. Читаю параллельно две темы про фарион. Обо..али русскоговорящих как могли.
Ви не москалька і любите, щось в Україні? Якби усе крім мови?
Ну, ок. Хто Вас за це вбив? Бив? Чи ще щось?
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Та Ви що ...... Не чіпає????Ви помиляєтесь ... Навіть тут на форумі вважають якщо ти російськомовний то обов´язково москаль ....
Саме так. Мовою ворога говорять вороги. І в Фаріон саме за це сьогодні стріляли.
Zoji• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
Весь абсурд в тому, що російкомовних в Україні ніхто не чіпає крім кацапів.
А україномовних можуть просто вбити в їхній країні лише за позицію, за мову, за любов то батьківщини… обзиваючи це нацизмом, націоналізмом, ну і бандерівцями…
І таке відбувається з покоління в покоління
Шо? Є знайомі, які у Львові побоюються російською розмовляти. І взагалі по селах заходу України можна на горіхи отримати за російську. А на сході єдине, що подумають, шо з району в місто вибрався
ТА7НЯ7• 19 июля 2024
Ответ дляZoji
А цікаво, тоді Фаріон українською розмовляла?
Я не знаю. Знаю тільки що тоді російкомовних не цькували на західній як зараз. Моя родичка з Криму кожного року їздила до бабусі в тернопільську область , ніхто їй тоді і слова не сказав . А зараз ти ж самі родичі кажуть ’ це все через мову’ .
Allisa_best• 19 июля 2024
Ответ дляалергирина
Жах. Що понаїхало до Львова. Вона не виживе. Жертва режиму. Плачу
Надеюсь , она выживет, а то сделают еще одного нац героя, а так будет слюни пускать сидеть
Dumky• 19 июля 2024
Ответ дляZoji
Факти?
Як цікаво я тут вижила))) в тій ЗУ

ТА7НЯ7• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
А ви що вже спілкувалися з вбивцею? Це просто ваші домисли .
Filomena• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Не люблю рос мову. Але не гнівіть бога. Рос мовні і воюють і економіку хоч якось тримають разом з україномовними. Один фронт на всих.
Загадочная• 19 июля 2024
Поранена в голову вона була давно
Блискавка• 19 июля 2024
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Цвет украинской нации убивают на фронте, а она провокаторша
Погналась за дешевой славой и поплатилась.
Zoji• 19 июля 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Кацапи прийшли російськомовних рятувати. Тому частина правди є в словах родичів. А якщо б всі східні українці розмовляли українською, була б інша причина для нападу. Он Германія на Польщу напала не через мову у 39-му))
Блискавка• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Дійсно, почніть плач, чого це вона в 65 років не воює?
У нее есть зять
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляБлискавка
У нее есть зять
Для незнаючих - і зять, і бувший чоловік Фаріон воює. Не вірите - перевірте.
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляFilomena
Тобто ви говорите ворожою мовою і Бог не гнівається?
Zoji• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
Факти?
Як цікаво я тут вижила))) в тій ЗУ
Мого російськомовного тата в Стрию (Львівська обл.) сліпий дядько за мову трохи палицею не відлупцював. Тато запропонував йому допомогу, перевести через дорогу.
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
Матрьохи вийшли на зміну… тема перетворюється в абсурд. Адмін створіть єдину. То надовго. Це перегакування затягнеться. Тут невичерпне поле…
Я б сказала, що цвітесси вийшли на зміну і всих інакодумаючих будуть матрьошкати. Вірно? Ото Фаріон буде гикатится.
@ альонка@• 19 июля 2024
Ответ дляалергирина
Що рускогаварящие у вас свято.....
😥😥😥😥
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Та якось вже самі здогадаєтеся.
Я не догадлива і не екстрасенс. Дайте пояснення , якщо зможете.

Allisa_best• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Где воюет-вВаршаве?
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляКиппи
Екскурс в історію - москалями називають всіх, хто цвірвнькає кацапською і із зброєю в руках прийшов завойовувати українську землю.
Цій назві вже років 300. Погортайте підручники.
Семицветка• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
А украиноговорящих постоянно бьют за мову? Не перекручивайте. То что прилетело этой притыренной тётке не значит, что обижают украиноязычных. Ей прилетело, скорее всего, от какого-то неуравновешенного за её длинный язык.
coch100• 19 июля 2024
Удалено администрацией...
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
Тут на форумі цвітесси, якби могли то не тільки розстріляли російськомовних , а і порвали як Тузік грелку. Деяким людям важлива саме форма , а не зміст.
Veselka8• 19 июля 2024
Ирина Фарион ИМХО работала на КГБ/ФСБ - на врагов Украины.
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляcoch100
Удалено администрацией...
Доповідь за паскудство
coch100• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Доповідь за паскудство
Насрать.
Filomena• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Я вас не зрозуміла.Я не говорю ворожою мовою.
Бог за мову оцінює чи за людські якості?
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляFilomena
То й добре, що не говорити. А жаліти москалів не треба, бо вони вас не пожаліють.
ТайТаке• 19 июля 2024
Мля, брава захисниця німецьких ковбас борисфенка геть пробила дно.
Фаріон цвіт націїї