Невже правда ?
❗️У Львові невідомий стріляв в мовознавицю та професорку Львівської політехніки Ірину Фаріон. Про це повідомив () депутат Львівської міськради Зінкевич.
«Повідомляють, що на вулиці Масарика підстрелили жінку. За інформацією, це мовознавиця Ірина Фаріон. Фаріон у важкому стані. Стрільця бачили сусіди, він був у рукавичках і зброя була без глушника», — йдеться у дописі.
Як повідомили Суспільному джерела в Центрі екстреної медицини і медицини катастроф, в лікарню поступила жінка з важким пораненням в голову. Особу наразі не ідентифікували.
Семицветка• 19 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Через Дію будемо голосувати?
Мы же на любимом форуме
Стрекоза любви• 19 июля 2024
Ответ дляСемицветка
Мы же на любимом форуме
Тоді ви розумієте всю специфіку і «обʼєктивність» голосування
Семицветка• 19 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Девочки проголосуют так как думают) Борисфенку на форуме очень любят
julia_v_m_a_34• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
І продовжують. Вбивають цвіт української нації.
Але матрьошки зараз дупи порвуть, щоб довести, що це студенти, блогери і ще казна-хто.
Цвет украинской нации убивают на фронте, а она провокаторша
Тётка явно перегибала в выражениях. За это и получила.
Я вільно розмовляю російською і українською, як і багато українців зараз. Але висєри Фаріон щодо російськомовних не підтримую.
Сподіваюся вона виживе та буде обережніша у своїх промовах.
Ну не виноваты русскоговорящие украинцы в нападении параши на Украину. Не нужно делить людей на хороших на западе и плохих на востоке страны.
А тётка не могла вкурить, что русскоговорящие не меньшие патриоты, ніж україномовні громадяни
Стрекоза любви• 19 июля 2024
Ответ дляСемицветка
Загалом дуже дивна позиція «голосування» на форумі, де є велика кількість політичних ботів. З різних сторін.
Ответ дляtirin
Девочки, предлагаю жаловаться на все комментарии, которые провоцируют вражду. Не зависимо от языка, на котором они написаны. Нам сейчас эти срачи на крови совершенно не нужны.
В чому вражда? Фаріон це така зірка , яка заслуговує, щоб її обговорювали. Вона так вміло поливала неугодних лайном і тепер воно на неї хлине.
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Дійсно, почніть плач, чого це вона в 65 років не воює?
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
Яка буде тема голосування? Що москалі - виродки і вбивці?
Сенс?
Весь абсурд в тому, що російкомовних в Україні ніхто не чіпає крім кацапів.
А україномовних можуть просто вбити в їхній країні лише за позицію, за мову, за любов то батьківщини… обзиваючи це нацизмом, націоналізмом, ну і бандерівцями…
І таке відбувається з покоління в покоління
Ответ дляZoji
Все она вкуривала......задача такая перед ней стояла. Мой отец +/- ее ровесник. И при СССР отказывался вступать в партию . Он русскоговорящий патриот. А она в первых рядах была. А теперь переобулась.....
Ответ дляБорисфенка
Ох і вонючий ця цвітесса. Я помню тільки її гадиння всих неугодних. Тих же зсу російськомовних як вона гадила. Тьху. Нашла ’квіточку’.
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляКиппи
Чого? Вона ж іншим її бажала.
А москалі не заслужили, га???
Ответ дляDumky
Та Ви що ...... Не чіпає????Ви помиляєтесь ... Навіть тут на форумі вважають якщо ти російськомовний то обов´язково москаль ....
Семицветка• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
Ну, і?
Ну и это значит, что ваше предыдущее высказывание не соответствует действительности. Читаю параллельно две темы про фарион. Обо..али русскоговорящих как могли.
julia_v_m_a_34• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Какой фронт,не смешите))) Она такая же боевая патриотка как и вы. Как там ваш пулемёт которым вы отстреливаться собирались, не заржавел ?
Marinamariana• 19 июля 2024
Ответ дляалергирина
Що рускогаварящие у вас свято.....
Она тупая очень и действует во вред Украины вы наверное забыли как она русскоязычных ВСУ ников проклинала . Хотя может и не тупая а кремлевская консерва