Подтяжка• 21 июля 2024

Люблю переглядати старі серіали

Перед цим дивилася всі жінки відьми.
Зараз переглядаю Беверлі хіллз. Неначе в машині часу в молодість повертаєшся. Коли найбільша біда була- мама не пустила на вечір. Або старшокласник, що подобається, не прийшов.
Є ще такі любителі поринути в молодість?)
Тоскующая• 21 июля 2024
Пересматривала Топ Ган, с Томом Крузом просто супер...
А я тогда только родилась, ела песок в песочнице А у них уже микроволновки радиотелефоны)

Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Після тижневої поїздки в Нью Йорк дивитись Секс і місто
Чи ніч в музеї
Чи осінь в НЙ
Бойцовская• 21 июля 2024
Боже, Беверли Хиллз 90210 это ж почти мои друзья были.
УраганнаЯ• 21 июля 2024
Трохи інше, але я можу собі раз за разом ставити на фоні pride and prejudice 95го року. Мене заспокоює.
Проня_Прокоповна• 21 июля 2024
Есть.Я пересматриваю фильмы и сериалы,вспоминаю беззаботное детство и юность,и оттуда беру ресурс..хоть вспоминаю,что этот адище был не всегда
ТихоЯ• 21 июля 2024
Таке співпадіння - я пару тижнів тому почала передивлятись Беверлі Хілз 90210, і тут звістка про смерть Шеннен((
БХ - серіал моєї юності, його герої фактично мої ровесники, їм по сценарію в 1990 по 16 років, я молодша за них на 2 роки. Як рідні були, бо проблеми схожі, і про моду і тренди ми дізнавались з серіалу)
Поміркована думка• 21 июля 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Обожнюю Ферта
Глаголиця• 21 июля 2024
Друзі,Всі жінки відьми,Відчайдушні домогосподарки часто переглядаю.
Застряла• 21 июля 2024
Несколько лет на повторяли Беверли-Хиллз, но уже не зашло что-то. А вот Дикого Ангела посмотрела, когда показывали, он легкий, хотя и глупенький.
Еще глянула пару серий ( не бейте палками) ’Не ролись красивой’, внезапно заценила Вику)

Organic• 21 июля 2024
Беверли Хиллс с возрастом стал бесить. Эта тема про очень богатых и красивых. В жизни так не бывает, чтобы все и с длинными ногами и со смазливой мордой и без прыщей и все в одном классе.
Эта причесанная, прилизанная жизнь скорее угнетает
автор Подтяжка • 21 июля 2024
Ответ дляТоскующая
У мене так з Один вдома. Та в принципі і Беверлі. Це 1990 роки. А в них кредитні картки, побутова техніка. В той час як в нас чорно-білий телевізор та вимкнення світла. І дві години ввечері при каганці
автор Подтяжка • 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чи ніч в музеї
Чи осінь в НЙ
То моя мрія. Я її таки здійсню
Дивлюся щось про Нью-Йорк коли опускаються руки
автор Подтяжка • 21 июля 2024
Ответ дляТихоЯ
Ну мені тоді було тільки 5-6 років.
Зараз вже немає ні Шенген, ні Люка(

В першому сезоні у її героїні також була підозра на рак молочної залози.
Я ще відмітила - яке співпадіння.
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляПодтяжка
То моя мрія. Я її таки здійсню
Це особливе місто і не схоже на інші