Латексне альтер ЕГО• 22 июля 2024
Оновлення даних у додатку приват 24
Не виходить оновити дані. Хтось робив саме у додатку, щоб не йти в банк? Вийшло?
БлинчикБезСметанки• 22 июля 2024
Через дію має працювати чи bank iD, глючить просто, в привата таке часто скоріш за все не виходить тому що пізно, перкази теж не всі проходять якщо не банківський день то не опрацовуються
Рожева юбка• 22 июля 2024
В привата виходить все, навіть вночі. Якось так склалося, що декілька разів в мене траплявся треш і саме тоді, коли в Україні глибока ніч. Служба підтримки все зробила, допомогла, видно було, що робили все можливе і навіть поза їх компетенцією, аби вирішити питання. І вирішили. Тому раджу вам, автор, звернутися в суппорт - написати в чат, вам відповість черговий оператор. Зараз в них набагато вищий рівень підтримки клієнтів, ніж був раніше.
Латексне альтер ЕГО
• 22 июля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Дії нема. Робила фотки паспорту, раз 6 вже намагалася, не тільки у вихідні☹️
Латексне альтер ЕГО
• 22 июля 2024
Ответ дляРожева юбка
І доречі, я дані оновлювала саме через ПриватБанк онлайн
Дякую, спробую
Жена миллионера• 22 июля 2024
Не з першого разу, але вийшло. З укр паспортом не виходило, із закордонним вийшло