Як ухурделю• 23 июля 2024
Почистити бачок унітазу
Погана вода, бачок і всі механізми всередині покрилися нальотом з іржі. Може є якийсь засіб, щоб засипати в бачок, воно там пошипіло і почистило? Тряпкою терти складно, не хочу. Дякую
Як ухурделю
• 23 июля 2024
Ответ дляmarata
Домол таблетки для бачка або будь-якого іншого виробника
Ви маєте на увазі сині кубики, які підфарбовують воду? Вони в мене вже роками, постійно щось таке купую, але на чистоту бачка вони не впливають
Зайканалужайке• 23 июля 2024
Ответ дляmarata
Они не чистят стенки бачка
Гарачий Чокалад• 23 июля 2024
Звичайний бреф! Хочете зайвого, тоді вилійте к брефу пляшку оцету. Буде страшенно шипіти і чистити. Залиште на час.
Як ухурделю
• 23 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А Бреф на стінки наносити (воду спустити?), чи прямо в воду додавати?
Гарачий Чокалад• 23 июля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Не заморочуюсь, чіпляю за край бачка. Кидати цілком касету, ілі як вона там зветься, неможна. Бо буде чіпляти або злив або ввідний клапан. Мова йде про той бреф, який зазвичай чіпляют до унітаза. Не рідина. А такий твердий у шарах з отворами.
Як ухурделю
• 23 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ааа, тепер зрозуміла, дякую