Почекуха• 25 июля 2024
Подскажите, доступ к реестру недвижимости бесплатно юристам ноотариусап адвоката
Интересует или непосредственно для самих юристов, нотариусов, адвокатов доступ к реестру недвижимости платный или бесплатный?
Кто точно знает - подскажите
Экспертиза• 25 июля 2024
Нотаріус може подивитися безкоштовно, але це якщо не брати витягу
А адвокат дивиться, як і всі інші громадяни
Почекуха
• 25 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Дякую))! А юрист без витягу може подивитись безкоштовно?
Поросенка• 25 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
нотаріус сплачує абонентську плату за користування реєстрами
Экспертиза• 25 июля 2024
Ответ дляПочекуха
Юрист - це просто освіта. І нотаріус, і адвокат є юристами. Юристом може бути працівник прокуратури чи органу юстиції
Витяг коштує копійки
Ну і теж вам скажу, що нотаріус просто так вам дивиться не буде, навіщо йому це. Для себе може глянути
Витяг коштує копійки
Экспертиза• 25 июля 2024
Ответ дляПоросенка
Так, погоджуюсь. Але це не залежить від того, скільки він подивився разів в реєстр
Всі інші особи з юридичною освітою дивляться реєстр на загальних підставах (крім деяких працівників держустанов чи виконавців)
Поросенка• 25 июля 2024
Ответ дляЭкспертиза
ні, не залежить. може дивитись хоч цілодобово. а оплата з клієнта стягується за бланк, на якому роздрукований витяг
Почекуха
• 25 июля 2024
Підкажіть ще, будь ласка, які податки сплачуються при купівлі-продажу нерухомості на сьогодні? І хто їх має сплачувати? Дякую!
Поросенка• 25 июля 2024
Ответ дляПочекуха
податок сплачує той, хто отримує дохід. звичайно, це продавець нерухомості. але податкові зобов´язання виникають лише в окремих випадках - при повторному продажу нерухомості протягом календарного року або при продажу нерухомості, яка перебуває у власності менше трьох років, за винятком успадкованого.
Почекуха
• 25 июля 2024
Ответ дляПоросенка
Дякую Вам
Поросенка• 25 июля 2024
Ответ дляПочекуха
Дякую Вам
Наголошую, що моя відповідь стосується лише податків. Збір в ПФ та нотаріальні послуги сплачуються в будь якому разі
Почекуха
• 27 июля 2024
Ответ дляПоросенка
Ааааа, то я через питала за збір в ПФ, військовий збір і нотаріальні послуги хто сплачує?