Летчица• 25 июля 2024
поясніть чайнику з Tax free
їду на авто з Польщі. Хочу купити техніку і оформити такс фрі.
Які мої дії?
В магазині вказую продавцеві, що я це планую зробити. Він дає документи.
Потім на кордоні куди звертатись?
І куди та як швидко повернуться гроші?
Дякую усім на змістовні відповіді)
Які мої дії?
Потім на кордоні куди звертатись?
І куди та як швидко повернуться гроші?
Дякую усім на змістовні відповіді)
Мама фіфті цента• 25 июля 2024
На границе ставите штампы у таможенника на чеки, он может попросить предъявить все купленные товары, потом с чеками в Global Blue или банк, сотрудничающий с процессом возврата налогов
Сунуся в чужі справи• 25 июля 2024
Можу відповісти тільки по першому та останньому пункту, так як дуже часто повертала таксфрі за останні 10 років, але завжди робила це в аеропорту:
-Так, вам потрібен чек та необхідна форма для заповнення від продавця (заповнюєте ви самі або продавець дає вже заповнений чек/бланк);
- Гроші повертаються зазвичай від 1 до 3 місяців (3 місяці в мене тривало лише 1 повернення, всі інші місяць максимум).
Залатавая• 25 июля 2024
Вам надо магазин который оформляет такс фри, это есть на сайте, при покупке вы предъявляете паспорт и продавец должен все оформить ещё в магазине, но на такс фри ещё отдельная очередь на таможне....я не стояла, но говорят очень долго,
Летчица
• 25 июля 2024
Ответ дляВкаблучках
А в Україні за технику налог заплатите , дивлячись яка сума
Де налог?
500$ приблизно в мене.
Вкаблучках• 25 июля 2024
Ответ дляЛетчица
Де налог?
500$ приблизно в мене.
В Україну маєте права без налога ввозити до 500€ товарів.
Летчица
• 25 июля 2024
Ответ дляВкаблучках
хм, тоді якщо моя покупка 2200зл, то накривається моя вигода з такс фрі(((
Вкаблучках• 25 июля 2024
Ответ дляЛетчица
Це ж 500в $? А треба в €.
До того більш ніяких речей не буде? Одягу, взуття?
Летчица
• 25 июля 2024
Ответ дляВкаблучках
Це ж 500в $? А треба в €.
не буде більше речей.
не знаю, по якому курсу вони там рахують. а ось в онлайн конвертері отак порахувало
Тень льва• 26 июля 2024
Ответ дляВкаблучках
А навіщо інформувати Україну про ввезення митного товару?
Тень льва• 26 июля 2024
Автор, завчасно перевіряйте чи кордон через який ви їдете оформлює такс фрі.
Бо в Захоні наприклад не роблять