сою не люблю• 30 июля 2024
Небажання вчитись в школі як вплинуло на ваше майбутнє?
Обговорюємо в колективі важливість дисципліни, звички навчатись і подальший кар´єрний зріст, доходи, успіх. Я завжди топила за традиційний підхід, але вияснилось шок - усі наші топи ненавиділи школу. Далі складалось по різному, але медалісти, слухняні дівчата як я так слухняно і виконують вказівки, а ті хто не любив перетруджуватись - знайшли спосіб уникати важкої праці і в дорослому віці. Цікава середня температура по порадниці. Можливо цей світ трохи інакше влаштований і я мислю стереотипами. Як у вас все склалось?
Зрозуміло тут мова йде про відносно благополучне життя, де на навчання не впливали сторонні фактори типу хвороби чи інші проблеми.
Результат:
вже голосів:
19 (48.72%)
успішна в школі, далі не дуже
14 (35.9%)
успішна в школі, високі доходи
5 (12.82%)
не вчилась, досягла успіху
1 (2.56%)
не вчилась, дохід низький
Гопница-Советчица• 30 июля 2024
из-за того что учиться не хотела, потеряла время.
из-за плохих оценок пришлось поступать в техникум и только уже после техникума, поработав несколько лет и поняв что без вышего образования у меня роста не будет, пошла в универ...
сою не люблю
• 30 июля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
вас родители в школе пытались заставить?
сейчас ещё учитесь?
Снежнакомка• 30 июля 2024
Нужно просто найти работу, которая приносит удовольствие. Я, к примеру, обожаю цифры, всю жизнь с ними. Школу закончила с одной четвёркой, универ с красным дипломом, особо это ни на что не влияет по моему мнению.
Рву и мечу• 30 июля 2024
Я хорошо училась в школе и в ВУЗ поступила на бюджет. И в жизни всё неплохо сложилось. Из тех моих одноклассников , кто плохо учился, ни один не стал топом и не добился особых успехов в жизни. Кто - то в тюрьму попал , кто - то умер от наркотиков. Большинство стали просто рабочими, водителями , продавцами.
Аноним_• 30 июля 2024
Просто интересно, чем вы занимаетесь, что у вас топы просто «дають вказівки» и для этого не надо ничего, кроме нежелания выполнять вказівки. Ну разве что с таким подходом можно на складе показывать, куда коробки выгружать. Потому что на любой другой работе топу надо что-то знать, а не просто иметь желание командовать.
Пригощаю кашею• 30 июля 2024
честно заработанная золотая медаль, ’гордость школы’ и вообще хорошая девочка. Где я? В жопе. Глубокой. Невроз, социофобия и прочие психологические радости свели на нет все таланты и стремления.
сою не люблю
• 30 июля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
З мого оточення, хто добре вчився, той добре заробляє
Я со стороны тоже неплохо смотрюсь )), но по факту вджобываю как лошадь и не знаю сколько ещё так протяну. Привыкла пахать с раннего детства (
Звезда в шоке• 30 июля 2024
Практически не училась в школе , легко давалось все очень, стихи учила перед уроком и к экзаменам готовилась в очереди на этот самый экзамен ))
Во нет, хотелось работать, имею свой бизнес, очень легко нахожу общий язык с людьми, умею крутить мужиками и силиконовые сиси - на жизнь не жалуюсь 😁
Гопница-Советчица• 30 июля 2024
Ответ длясою не люблю
сейчас ещё учитесь?
нет не заставляли, не помогали...
не учусь, отучилась, но планирую пойти еще на курсы, что бы расширить возможности.
Носки на подтяжках• 30 июля 2024
Училась из под палки, школу ненавижу до скрипка в зубах до сих пор. Школа не дала ничего, кроме нервных срывов. Вуз норм закончила, но училась позже на курсах и сама, чтоб получить, то что хочу. Нужных знаний вуз и школа не дали.
Да_Я_ТакаЯ_• 30 июля 2024
Щось вас в крайнощі кидає - є тільки успішні розгільдяї і невдахи-медалісти. Основна масса людей вчиться посередньо і завдяки дисципліні і звичці вчитись, робить цілком пристойну кар´єру.
Коко На Страже• 30 июля 2024
Вам треба розрізняти людей, які могли і не вчились, і ті які не вчились бо не могли. У перших є потенціал стати топами, а у других немає.
Про себе : вчитись не було часу в школі, хоча хотіла.
В універі часу було більше.
Срібна медаль, червоний диплом і працюю в міжнародній компанії.
Якби вчилась в школі більше, то результати були б краще)
В універі часу було більше.
Allein74999• 30 июля 2024
Ненавидела школу, учиться, англ, физику и черчение. Ненавидела - не значит не училась. Через силу на сереб медаль иначе по горбу лопатой отхватила бы у маменьки.
Ну шо… сейчас чертежи - мое все. А в универе - физика. Англ ненавижу до сих пор
Я вам скажу, про елемент везіння, чи долю. (як хочете так і називайте)
Можна навчатися посередньо, але мати вміння вчимтися (лінь напрягатися) , і тут підвертається друг/знайомий і пропонує щось. Погано вчившись, а вміючи вчитися - ви досягнете успіху.
Можна бути відмінницею, але не мати везіння, і буде робота така собі.
Я працювала в одному місці - весь керівний склад тріїчникі. Я працюю в іншому місці - весь керівний склад освічений і дехто з науковими ступенями.
По різному життя складається.
Потрібно вчитися не на оцінки, а для розвитку. А успішність, то уже в якому місці опинишся. Тупенькому важче буде навчатися в дорослому віці. Так що краще вже мати розвинені мізки, на всяк випадок.
По різному життя складається.
Чемна панночка• 30 июля 2024
Все не важно. Главное -семья и близкие люди. Школу не любила, училась нормально, но не нравилось. Есть ВО, профессия, опыт, но после 40 понимаю что главное это мой муж, человек близкий по духу, интересам, взглядам.
Ласковая_львица• 31 июля 2024
не хотіла вчитила - навчилася крутитися:))
медаль батькам, але сама, люба, сама