Жена брата Админа• Изменено 31 июля 2024
Хронічна втома і АД
Комусь допомогли АД від втоми? От просто вичавлений лимон я. Аналізи здавала, нічого аж такого нема, а жити вже так не можу. Діти живчики, а я ледь справляюсь з цим ритмом життя.
Можливо, не до кінця обстежена, але вже не знаю що здавати, що шукати. І не хочу АД, і не знаю що робити. Як що що, психіатр прописав, але вони всім прописують.
Якщо хтось дивився мультик ’думками навиворіт 2’, то ми жартували хто в нашій сім´ї хто, і діти сказали, що я хандра((( А то все від безсилля.
Поділіться досвідом.
Зубожиння• 31 июля 2024
Ну вообще то психиатры далеко не всем ад прописывают.
Я принимаю , сил больше не стало. Но у меня много лет гипотиреоз и сейчас ещё вхожу в менопаузу. То сил всю жизнь мало, а сейчас ещё меньше
ЧупакабраЗеБест• 31 июля 2024
Ответ дляЗубожиння
ВСЕМ! именно всем.
хоть с чем приди, хоть с больной спиной хоть с глазом.
выйдешь с рецептом на АД
Зубожиння• 31 июля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ВСЕМ! именно всем.
выйдешь с рецептом на АД
А может это потому, что здоровые люди к ним не приходят 🤔
Жена брата Админа
• 31 июля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Сдайте базовые анализы , пройдите узи
Базові здавала. Все нормально.
Огірок та Помідорчик• 31 июля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Базові здавала. Все нормально.
Гепатиты?
Жена брата Админа
• 31 июля 2024
Ответ дляSo_so
Анализируйте свой образ жизни, чем Вам помогут антидепрессанты?
Здається, якби мала сили, то гори б звернула. Якби знала чи допоможуть, не знаю як діють, ніколи не приймала.
Зубожиння• 31 июля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ну то приймайте місяців три і подивитеся як будете почувати. Нічого страшного в них немає. Такі ж лікі як і інші.
Жена брата Админа
• 31 июля 2024
Ответ дляSo_so
Та понятно, что сил нет. Почему? Причины или физические или психические.
Фізичних причин може бути дуже багато. Неможливо все дослідити.
Тому й питаю чи допомогли комусь АД в цій проблемі. Якщо так, то значить може бути психологічна проблема, яка дає таку нестачу сил і АД її вирішують.
Ответ дляЖена брата Админа
Я придерживаюсь другой точки зрения. Как АД решат Вашу проблему? Они как-то выяснят сколько Вы спите, что едите, чем занимаетесь, испытываете ли удовлетворение от жизни, изменят Ваш образ жизни, решат проблемы-ловушки (это такие проблемы бездействие в которых отнимает энергию)?
Нет.
Зубожиння• 31 июля 2024
Ответ дляSo_so
Нет.
Как ад решают проблемы?
Просто их начинают принимать и видят , стало жить лучше или нет. Если стало - значит они решили проблему.
Жена брата Админа
• 31 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Я пью ад но сказать что живчиком стала, совсем нет.
А в чому стало краще?
Скромняшка• 31 июля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
А в чому стало краще?
У меня была депрессия + сильная тревожность. За год приема таблеток все симптомы прошли.
Добрий Єнот• 01 августа 2024
Перш за все змініть формулювання.
Зараз ви питаєте, чи допоможуть антидепресанти.
Але питати треба інше: ’Хто є хорошим психіатром?’
Шукайте ’свого’ психіатра.
Я стисло розповім, як відбувається нормальна взаємодія з лікарем.
1. Лікар цікавиться вашими фізіологічними параметрами, вивчає скарги.
Це щоб оцінити стан, підібрати препарати і врахувати можливі протипоказання.
2. Вам пропонують препарати. Не просто одні таблетки, а комплекс. Основний препарат і допоміжні, які ’страхують’ чи доповнюють його дію.
Лікування не зводиться лише до антидепресантів. Є купа засобів впливу на емоційний стан та працездатність.
3. Вам пояснюють можливі реакції організму на лікування та пропонують звертатися до лікаря, відчувши щось ’не те’.
4. Лікар швидко коригує схему.
5. Оцінивши ефективність препаратів, вам запропонують продовжити прийом або правильно ’зійти’ з пігулок за чіткою схемою.
Висновок: у вашому стані краще спробувати відповідну терапію. Але важливо знайти адекватного фахівця для взаємодії. Є дуже висока ймовірність того, що терапія вам допоможе.
Шукайте ’свого’ психіатра.
4. Лікар швидко коригує схему.
Почемучечка• 01 августа 2024
От хрон стресу хронічно високий рівень кортизол у який дає хрон втому безсилля, апатію. А Д знижують кортизол