бювет_в_обед• 01 августа 2024
Строит в Болгарию в августе?
Какие плюсы и минусы, напишите из опыта. Золотые пески. Спасибо
Большой секретик• 01 августа 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
а первая половина сентября? есть шанс попасть на хорошую погоду?
мы раньше так и ездили в Болгарию. Дети 1 сентября отмечали на пляже, людей было мало. До 10.09 погода отличная, а дальше как повезет
Смайликівна• 01 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Ми жили в дууууже бюджетному готелі. Тут таке навіть не пишуть. Але нам таке треба було. Щоб переночувати.
І ще й високо ? Жах 😢
А як харчувалися ?
СкрипяСердцем• 01 августа 2024
Ответ дляСмайликівна
І ще й високо ? Жах 😢
А як харчувалися ?
Ну як, жах. Там і харчувалися. Дорога до пляжу займала хвилин 7. Наверх - приблизно 15. Харчування одноманітне. Але свіженьке, дієтичне. Ніхто не постраждав. Ми свідомо обрали такий варіант. Так як в готелях не любимо сидіти. Так, забігли, помилися, перекусили, переділися і побігли далі. Але хто шукає нормальні умови, харчування то не підходить. Тільки й ціна вже зовсім інша буде.
Смайликівна• 01 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Жах, бо я там піднімалася і не в жару з пляжу, а так гуляючи (
Я не хотіла вас образити, просто там прожила 2 місяців в 2022, цікаво де, як приймають.
Напишіть назву готелю, бо дешевих цін там дійсно дуже мало.
А пляж дуже багатолюдний був ? Безпечно було залишали речі ?
СкрипяСердцем• 01 августа 2024
Ответ дляСмайликівна
Та я не ображаюся. Просто кожен знаходить те що шукає. Людей багато. Ми на безкоштовному, звичайно, були. Але я завжди залишала свої речі. На щастя ніхто нічого не поцупив. Діана готель. Напевно найдешевший з можливого. Просто ми там були з дитячим колективом колись. І поїхали на те саме місце. Але цього разу було дуже багатолюдно. Безкоштовного пляжу зовсім кусочок.
Смайликівна• 01 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Це там де магазин синій ?
СкрипяСердцем• 01 августа 2024
Ви може з Даною перепутали. В нашому готелі нема магазину. Є неподалік. Але в іншому. Наш старенький. Ще ’советский ’
бювет_в_обед
• 01 августа 2024
А правда что в автобусе холодно ночью, нужны носки и плед. И сколько часов от Киева ехать примерно?
СкрипяСердцем• 01 августа 2024
Ответ длябювет_в_обед
Автобуси різні, як і люди. Мені не було холодно. Дітки куталися в пледики.
бювет_в_обед
• 01 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
А сколько часов ехать, 12 или больше?
СкрипяСердцем• 01 августа 2024
Ответ длябювет_в_обед
А сколько часов ехать, 12 или больше?
Більше точно. Ми через Чернівці їхали з Тернополя годин 20 того разу. На границях стояли 2,5 і 1,5 год.
Але ви можете через Одесу. Можливо так швидше.
бювет_в_обед
• 01 августа 2024
Короче где то сутки, ох, а как переносится. Ноги не затекают, спина, оч тяжело или терпимо?
СкрипяСердцем• 01 августа 2024
Ответ длябювет_в_обед
Терпимо. В мене суглоби хворі. То я думала, що набагато важче буде. Трошки ноги набрякли. Але не критично. Під голову подушка . Я ще брала для сидіння плед. То підмощувала , як зручніше. Але не впевнена що він аж так потрібен.
Анонимба• 02 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
І як вам в пісках, сподобалось?
СкрипяСердцем• 02 августа 2024
Ответ дляАнонимба
І як вам в пісках, сподобалось?
Я їхала за морем. То воно мені сподобалося.
Пляж не дуже- багато народу. Лежаки дорогі. Безкоштовний не дуже чистий.
Місце для прогулянок- довга набережна. В принципі, як всюди.
В цьому сезоні море було чудове. Заради нього поїхала б ще. А так- нічого особливого в ЗП не бачу. Я не любитель тусовочних місць.
Зажуженная Жужжа• 02 августа 2024
Плюсы очень теплое море, минусы часто сильно штормит с августа, ротавирус. В июне нравится Болгария , нет никого потому что ещё не сезон, правда море прохладное, но никто не рыгает.
бювет_в_обед
• 03 августа 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А где ротавирус ловят, как обезопаситься взрослому?
Зажуженная Жужжа• 03 августа 2024
Ответ длябювет_в_обед
Если иммунитет хороший то все нормально будет. Сложно сказать где его ловят, везде где есть скопление людей и жара. Дикарями в палатке на берегу моря вы не заболеете. А бассейны, столовые, где люди рядом там более возможно.
Зажуженная Жужжа• 03 августа 2024
Амиксин айси взрослый возьмите 6 таблеток. В крайнем случае если не пригодится в Болгарии потом дома в сезон вирусняков используете. Энтерол сможете купить там.