дожену і ощасливлю• 02 августа 2024

Це нормально, якщо підліток вибирає батьків, а не друзів?

Любить бути вдома, проводити час з сім´єю, відпочивати теж з нами. Ніколи не вибере друзів, якщо стоїть вибір з ким провести час.
Результат:
вже голосів: 197
134 (68.02%) Нормально
37 (18.78%) Результати
26 (13.2%) Не нормально
Золота орда• 03 августа 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Совершенно нормально, у меня такой был старший, почти не гулял, уроки, спорт и дома сам обучался программированию. Прекрасный дяденька вырос, закончил универ, хорошая работа, женился, дети.
Я больше переживаю за младшую, которая в 14 лет ни учиться не хочет, ни по дому помочь, одни гульки.
Как вам с сыном повезло! Я всегда думала, что уменя будет такой же! Но учиться не хочет, одни друзья и гульки!

автор дожену і ощасливлю • 03 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
От жаль доньки Вашої і хочеться її захистити.
Від чого захистити?
БоВжеВільна• 03 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
В нас не той варіант, я навпаки,відпускаю, куди захоче
Мене теж пускали , і ніколи не казали що от краще б з нами посиділи , ні такого не було , це мені дуже хотілось буть хорошою , вот така я -всі десь а я тут , всі погані я хороша , і подобалось сидіть і слухати як потім батьки казали зо вмовляли мене день народження провести з друзями а я провела з родичами ,
Чавонадо• 03 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Від чого захистити?
Донька ніби горнеться до Вас. А Ви відштовхуєте її
Ответ дляЧавонадо
Я не відштовхую, ми всі вихідні проводимо разом. Мені в її віці, навпаки, хотілося втекти подалі, тому дивно
Прагматик флегма• 03 августа 2024
Мій чоловік ніколи не тусив і не хотів. Вже в 20 задумувався про власну сім´ю. Ми одружилися, коли йому було 24 роки. Він нормальна сімейна людина.
БоВжеВільна• 03 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
Де ви таке вичитали? Хіба автор про те пише?

Чавонадо• 03 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Значить їй так добре. Почуває себе затишно коло Вас
Чавонадо• 03 августа 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Я не вичитала. Що відчувається при читанні повідомлення, те й написала
Чарівна патика• 03 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Якщо у вас гарні відносини, чому б і не проводити час з вами? Я в такому віці теж любила з батьками їздити кудись, ходити гуляти. У мене з мамою завжди були дружні відносини. І син мій 13-річний з друзями любить гуляти, але зі мною не відмовиться сходити в кафе/кіно/парк.
Звезда в шоке• 03 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Тогда точно не нормально
ПлакалаВАвто• 03 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Моей тоже 15. И у нее нет друзей. Да, знаю, это ненормально
Звезда в шоке• 03 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
в мене хлопець такий був, 33 роки, всі вихідні з батьками хотів проводити
Ну в 33 это как раз нормально
Пишу каліграфічно• 03 августа 2024
Ответ дляЧемна панночка
Можливо, на вас чекає пізній пубертат. А це, ну дууууууже цікаве явище…))))
пубертат був з 9 до 12 років, зараз 18 років, вже навчається але все одно дуже домашня і так, їй наша компанія подобається. Завжди каже, що порівняно з її друзями, їй неймовірно пощастило з батьками))
Ms. Искренность• 03 августа 2024
Я была бы счастлива, если бы моя дочка выбирала родителей, а не её друзей.
Чемна панночка• 03 августа 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Добре, що у вас так. Взагалі, добре, коли все відбувається своєчасно.
Ранковий базар• 03 августа 2024
Ответ дляМатьЧасть
Це ж добре
Нам тільки 11, але я на це сподіаюсь
а вас там скільки?
Шикаю і викаю• 03 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Может, у нее друзья неинтересные. Но вы думаете, что это вы хорошие родители) может, и хорошие, с этим невозможно поспорить. А может ваша дочь интроверт
Приму в дар• 03 августа 2024
Наверное, опекали сильно, автор?
Дети, которым дается свободы, в подростковом возрасте выберут коллектив - на секции, курсах, во дворе и т.д.

Ответ дляПриму в дар
Наверное, опекали сильно, автор?
Свободи багато, гуртки, курси, екскурсії, табори - все це є в повній мірі
Леннон_Жив!• 03 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Это мамина корзиночка))
Ms. При теле• 03 августа 2024
А как ваша дочь комментирует сама свою ситуацию?
Я не хочу с друзьями, потому что....
Ответ дляMs. При теле
Я не хочу с друзьями, потому что....
Ніяк, хоче бути з нами
Ms. При теле• 03 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Ніяк, хоче бути з нами
Не ))) так не бывает, всегда есть причина почему не ровесники
Без QR коду• 03 августа 2024
Я всегда выбирала родителей.
Трусиковед• 03 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
почему она обязательно должна быть?
когда ребенок днями с ровесниками - почему вы не ищете причину?
АгатаХристя• 03 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
И у моей. Общается, не конфликтует, но так чтобы друзей, то нет.
АгатаХристя• 03 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Наверное, опекали сильно, автор?
В наше время не актуально. Это все заменяется друзьями в интернете и группами по интересам. У моей именно так. Ну и со мной любит время проводить
ПлакалаВАвто• 03 августа 2024
Ответ дляАгатаХристя
Моя практически не общается с одноклассниками. Общается в телеграме с девочками и мальчиками, которых считает своими друзьями
Prervana• 03 августа 2024
Возможно дочь не тянет финансово прогулки с друзьями? Друзья могут деньгами сорить, а она такой возможности не имеет и поэтому лишний раз старается не попадать в ситуации, когда ей психологически дискомфортно