Борода• 06 августа 2024

Оплата понад 400 тис по Україні зі своєї валютної картки. Які документи?

Підкажіть, будь ласка.
Збираюся зробити покупку зі своєї валютної картки укр. банку по реквізитах у межах України. Сума більше 400 тис у еквіваленті. Грошей на картці достатньо, докладати готівку не буду. Гроші лежать там давно, особисті накопичення. Наразі не працюю, оф. доходу не маю.
Чи потрібно банку якісь додаткові документи, щоб провести платіж?
Капризуля• 06 августа 2024
Если нужны будут документы, они их затребуют

Бронетапці• 06 августа 2024
Я зимой снимала 300 тыс с валютного счета в валюте, нужна была только карта. Я не работаю.
Сегодня сержусь• 06 августа 2024
Якщо гроші вже були у вас на рахунку, то нічого не потрібно буде скоріше за все.
04214• 06 августа 2024
По Україні розрахунки тільки в грн
З царем в голові• 06 августа 2024
До вас питань стосовно звідки гроші скоріше за все питань не буде. А ось, коли будете переказувати на іншу картку, буде онлайн відео чат зі співробітником, щоб запобігти шахрайству. Тобто робітник має дізнатися, чи це точно ви переводите. У мене так було, але сума значно менша.
автор Борода • 06 августа 2024
Ответ для04214
По Україні розрахунки тільки в грн
Я розумію, що буде перевалютування.
Мудробаба• 06 августа 2024
автор, а что именно и у кого вы будете покупать

Деловитая• 06 августа 2024
Немного не поняла, 400 в грн ? Я переводила больше 500 тысяч, все как обычно. Но я с гривневой