Мишка-шалунишка• 09 августа 2024
Як Ви змогли заставити себе витрачати на себе гроші?
В мене фокус на сім´ю. В 20 років вийшла заміж і завагітніла. Все завжди в першу чергу дітям, для дому, до себе не доходить черга бо фінанси обмежені. Як результат найдешевший одяг і майже повна відсутність косметики і догляду. Мені 36 і я думаю невже так все життя проживу? А рука купити собі щось не піднімається бо кругом вагон потреб на які треба більше ніж мені((
ЗавЛабСнаб• 09 августа 2024
Вырос ребенок и сам начал себя обеспечивать. И тогда мои потребности начали закрываться
Сметчица• 09 августа 2024
Я не можу себе заставити припинити витрачати гроші на себе) в мінуса по кредитках іду…
Аль де Барановна• 09 августа 2024
вам нужно выбрать образ эталон,а потом погуглить сколько из ухода и тп это все стоит
ПочтальЁнша• 09 августа 2024
Меня не надо заставлять ) Они, как будто сами собой тратятся. Я отучаюсь как раз )
Квітка Миру• 09 августа 2024
Нет себе всегда покупаю то что хочу никогда не ставлю в приоритете выше себя детей или мужа . Детям в основном на распродажах вещи заказываю они все равно вырастают за сезон . Себе беру то что хочу
вАлнуюся сильнА• 09 августа 2024
Потроху. Спершу щось дрібне купувала. Тепер при складанні бюджету завжди виділяю частину собі.
Все буде• 09 августа 2024
если есть что тратить, то меня заставлять не надо.
у меня сейчас столько планов на ближайшие месяцы непосредственно на себя, что только успеваю распределять что куда
ФрекенБок• 09 августа 2024
Во мне эта функция заложена с рождения)
но я выходила замуж в 29, мне было важно, чтоб муж мог обеспечить.
Старайтесь понемногу хоть себя радовать.
Губной рояль• 09 августа 2024
Я заробляю і витрачаю, мені навпаки приємно, що я можу назбирати на щось , або відразу купити.
Автор, ви працюєте і всі гроші у вас просто ідуть на збереження чи на витрати дітям? Вам ніколи під зп не хотілрсь зайти в мвгазин і купити річ, яка вас порадує?
Я-ваш шанс• 09 августа 2024
Я в себе на першому місці. Не можу уявити, щоб дитина була вдягнута краще, ніж я
Кому там слова не давали• 09 августа 2024
Я не знаю как мне прекратить на себя тратить кучу денег, вот где беда, муж приучил , что себе нельзя ни в чем отказывать и не жалеть деньги на себя, вот и привыкла так, нет тормозов
Невидимка• 09 августа 2024
автор просить поради, а всі про себе пишуть як вони вміють витрачати...
почніть вкладати в те, чого вам вистачить на довго, але якісно... полікуйте зуби, зробіть у гарного майстра перманент - економія на декоративній косметиці на 1,5 роки... базовий догляд з косметики можна пошукати недорогий... ви потроху маєте звикнути користуватись і виділяти на себе 15 хвилин коли вмиваєтесь, а потім по потребам... одяг на базарі стоїть дорожче ніж замовити з-за кордону з розпродажів... вам би гарну подругу, яка б допомогла без критики...
Лгин• 09 августа 2024
Я ніяк. Я росла в 90ті в ситуації, де я в сім´ї була найпрактичніша при двох дорослих батьках.
Ну і в нинішній своїй сім´ї я, мабуть, практичніша за чоловіка, і основний заробіток на мені.
Те, що треба мені, купляю - але без задоволення, а просто тому, що потрібно.
Невидимка• 09 августа 2024
якщо у Автора питання, де взяти кошти на себе, то інша тема, а так виглядає, що це психологічна історія: Все на родину, а про себе забувала... але якщо це зрозуміла, то перший крок до виходу з цього стану...
Карма хамелеона• 09 августа 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Аналогично. Но ещё в процессе, университет и подработка на свои потребности, на мне ещё аренда и основное питание. Вот жду ещё год два )))
Но я так привыкла к простой одежде и базовому уровню, в то время когда все деньги улетали на репетиторов, школы, курсы, тесты , хорошую одежду дочке, гаджеты и тд. Единственная моя слабость это море и путешествия , вот туда все и пойдет))
Мишка-шалунишка
• 09 августа 2024
Ответ дляГубной рояль
В мене є бажання купити щось іншим завжди а я типу обійдусь. Мене тішать покупки іншим.
СамавиховуюКота• 09 августа 2024
Не змогла, і зараз мені краще відкласти на житло, ніж на красу, мені краще страшній але щоб база була закрита, ніж красивій з голим задом, а на те і те не вистачає.
НеВРотик• 09 августа 2024
Я сразу думаю, что кому то же не жалко тратить деньги на чужих детей, которых они усыновили, причем некоторым в ущерб себе, почему мне должно быть жалко тратить на себя, мне это сравнение помогает
Безпорадна Кроко• 09 августа 2024
З власного досвіду- своєю економію на собі я привчила всіх до того,що мені нічого не потрібно. Коли в дитини почався підлітковий вік, вона мені пару раз сказала,що я пагано одягаюсь, при тому,що постійно вимагає собі речі, до мене почало доходити,до треба змінювати своє сприйняття витрат. Ще трігером стала війна і операція. Я зрозуміла,що жити треба зараз. Тепер ми купуєимо дочці не так часто речі,тому що мені треба нове плаття,або новий купальник і т.д. Чоловіку також озвучую свої бажання.
Повірте,відносини від цього не страждають, а стають ще кращими.