Бегущаяпо• 09 августа 2024
Крик душі
Захворіла, спочатку горло, потім день температура скакала 37-37.8 і соплі текли по городу, тепер заклало ніс
Через 4 дні повинна була їхати з дитиною у відпустку за кордоно´
Не знаю що робити....
Бегущаяпо
• 09 августа 2024
Ответ дляChaterbox
В моїй сім´ї один не хворіє. Недавно ковідом перехворіла по черзі.
Які були симптоми?
Боюсь не встигну одужати(
Chaterbox• 09 августа 2024
Ответ дляБегущаяпо
Які були симптоми?
Боюсь не встигну одужати(
Темп до 38, трохи горло, нежить, сильно крутилось в голові, головний біль і сильна ломка (без таблеток не могла). В інших членів родини +/- так само
Chaterbox• 09 августа 2024
Ответ дляБегущаяпо
Які були симптоми?
Боюсь не встигну одужати(
Не боїтеся, що дитина від вас вже заразилася?
СМСница• 09 августа 2024
Простіше підносьтесь до цього. Віруси - частина нашого життя, на жаль(( Не звертайте уваги, робіть що запланували. Немисіл, напої з парацетамолом значно полегшать цей період.
Бегущаяпо
• 09 августа 2024
Ответ дляChaterbox
Ні, бо дитина скоріш за все і принесла
Бегущаяпо
• 09 августа 2024
Ответ дляlilu502
А ви пили противірусні?
У дитини були лише соплі, а через 3 дні я
Тепер і чоловік
Та_все_ок_будет• 09 августа 2024
Ответ дляБегущаяпо
Тепер і чоловік
Пийте ергоферон по схемі. Полоскання. Все пройде
бифидобактерияЖоржик• 09 августа 2024
авторе, в мене ситуація схожа. але в дитини горло заболіло 2 дні тому, більше нічого. в її дудуся (був контакт) на сьогодні підтверджений ковід. я з двома дітьми (один з них з горлом) маю завтра вирушати в дводобову подорож на тиждень, потім повертатися назад так само. ще й за кермом. але вирішили нічого не будемо відміняти. дай Бог, позитивний настрій врятує від катастрофи. а якщо серйозно: беремо із собою всі можливі ліки, схрещуємо пальці, бо відміняти все пізно. придбали надійну медичну страхівку. так буває, це життя
Бегущаяпо
• 09 августа 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Дякую Вам за підтримку
Бегущаяпо
• 09 августа 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Дякую ❤️
Чекаю завтра• 09 августа 2024
мне римандатин помогает и частные промывания носа. поедете немного больная, ничего страшного, маску наденете. главное чтобы ребенок не заразился
Бегущаяпо
• 09 августа 2024
Ответ дляЧекаю завтра
А как с самолетом? Нос заложен не будет хуже?