ДеньгиНеСдаю• 09 августа 2024
Хто вже робив оновлену довідку для школи (ф.086/о)?
Підкажіть, в графі про щеплення повинні написати всі зроблені щеплення чи пишуть "За віком"?
Без комплексів• 09 августа 2024
Нам написали что-то типа ’не все прививки, рекомендовано прививать по инд.графику’
Прибираю щодня• 09 августа 2024
Подивилась, у дитини зовсім нічого про щеплення нема в тій довідці )
Раніше була велика, а4 формату. І там писали всі щеплення що є. А зараз манюньку якусь на руки дають. Минулого року теж така маленька була
Чарівне зіллячко• 09 августа 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
У нас усі виписали, ще й кожну печаткою завірили
Щеплення не пишуть в 086, їх пишуть в 063.
сЛАдКОежКА• 09 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Видали новий бланк і там є графа
Оч@ров@Шк@• 09 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Цього року виписали в оновлену довідку 086 не тільки усі щеплення, а й ще усі хвороби, якими дитина перехворіла. Педіатри в шоці з нових вказівок: виписуючи ці довідки для фізкультури, майже ночують на роботі.
ДеньгиНеСдаю
• 09 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Зараз нова форма потрібна в школу - 086/о, там є розділ Щеплення
Сумка з негодою• 09 августа 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
мають весь перелік писати . Зі школи також наголошували ,що мають бути всі прописані . Я в процесі поки, бо лікарі бояться місцеві вакцинувати ( в 14 років якась вакцинація, не уточнювала) , поки не дадуть з області добро . Дитина мала колись медвідвід на два роки
Малая еще та• 09 августа 2024
Выдали такую же форму, как и раньше, про прививки ничего. Пример из школы тоже сбросили как был.
Капуста Маша• 08 сентября 2024
Авторе, зверніться в дитячу хірургію.
Там і не таке бачили і зрізали