В кого тако було• 09 августа 2024

Дитина не може сходити до туалету

Малечі 1.2,3 день не може сходити до туалету,сьогодні замітила що там пробка,поставили гліцеринову свічку,вона вийшла через 5 хв після позивів...вона подіє чи треба ставити нову?і коли наступає дія свічки
Мама фіфті цента• 09 августа 2024
У моего ребенка была ситуация с запором. И глицериновые очень плохо помогали.
Пришлось в аптеке взять нормолакт. Давала два дня, потом уже лучше стало.

НеВРотик• 09 августа 2024
В мого сина зараз запор, вчора поставила свічку нічого, пізніше клізму нічого. Сьогодні зранку сходив. Тепер на дієті і дають пребіотик.
САМ_ТАКОЙ• 09 августа 2024
Візьміть мікроклізму
А що таке?• 09 августа 2024
Если это у вас не одноразово, то спросите в аптеке сиропчик, для детей, не помню название
Мамкиня доця• 09 августа 2024
Ответ дляА що таке?
сироп лактулозы?
А що таке?• 09 августа 2024
Ответ дляМамкиня доця
сироп лактулозы?
Да, точно, мне врач говорил что он безопасный и от него живот не болит как от таблеток слабительных
автор В кого тако було • 09 августа 2024
Ответ дляА що таке?
Перший раз за весь час таке
А що таке?• 09 августа 2024
Ответ дляВ кого тако було
Перший раз за весь час таке
А не прововали покормить яблочком?
Мамкиня доця• 09 августа 2024
Ответ дляА що таке?
читала у Комаровского, даже купила, но обошлись) вот интересно, правда ли он работает

Ответ дляА що таке?
А не прововали покормить яблочком?
Воно послаблює?взагалі вона їла вчора яблуко,постійно пощиви а сходити не може
А що таке?• 09 августа 2024
Ответ дляВ кого тако було
Да, слабит, но если не помогает, пробуйте другие способы, микроклизму, еще раз свечку, если та вышла, значит она не подействовала
А що таке?• 09 августа 2024
Ответ дляМамкиня доця
Работает, я детям давала. Но он не прям как клизма или как касторка, что сразу действует, а нужно время,
Мамкиня доця• 09 августа 2024
Ответ дляВ кого тако було
пюре чернослива лучше слабит. попробуйте
Ответ дляМамкиня доця
Та це ще його знайти треба,до гіпермаркета далеко топати з малою,а потуч тільки атб..а кефірчик допомагає?
Мамкиня доця• 09 августа 2024
Ответ дляВ кого тако було
моему малому да, с молочкой стул регулярный. пить давайте много
KristinkaCute• 09 августа 2024
Домашний йогурт, свежие сливы будут полезны.
Lilian-nochka• 09 августа 2024
Старый бабкин способ-купить флакон вазелинового масла,половину выпить(оно не токсично,не впитывается в кровь).но часто нельзя,кишечник должен сам ркгулировать моторику,там продукты подбирать надо.я не сторонница клизм и свечек
ПочтальЁнша• 09 августа 2024
Моему всегда помогает картошка с растительным маслом и солью(или даже жареная, но вам рано еще). Прямо работает на ура, если ребенок такое любит и может съесть большую порцию.
Коренная киевлянка• 09 августа 2024
Ответ дляПочтальЁнша
А де Ви побачили вік дитини? Бо я не зрозуміла в слові ’малечі’, скільки дитині.

ПочтальЁнша• 09 августа 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
1.2 вроде ж это возраст? Или я неправильно поняла.
Коренная киевлянка• 09 августа 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Там не зрозуміло, я подумала, що 1.2.3 дні не ходить в туалет.
Ответ дляПочтальЁнша
Так,1.2 це вік
Ответ дляКоренная киевлянка
Там кома після двійки стоїть,1.2 вік,а 3 дні не ходить до туалету)
Ответ дляМамкиня доця
Сходили до аптеки,взяли мікроклізму,за 3 хв дитина справилась,дякую за поради)
Коренная киевлянка• 09 августа 2024
Ответ дляВ кого тако було
Зрозуміла, я не дуже добре бачу, тож подумала, звідки знають він дитини.
Ответ дляА що таке?
Мікроклізма допомогла тільки що,ходили до аптеки,дякую!