Доброго ранку!
Дитина йде в 1 клас, ту що вибрали - є нюанси.
Порекомендуйте, будь ласка, приватну школу для особливої дитини. Можливо чули від знайомих чи ходить Ваша дитина. Бажано щоб додатково були заняття з дефектологом, психологом, АВА терапевтом і т.д.. Оболонь, Виноградар або хоча б правий берег. Буду дуже вдячна!!!
useruseruser• 10 августа в 07:37
А хто вам сказав,що у вас особлива дитина?Чи ви самі такий висновок зробили?
Не танцую- но пою• 10 августа в 07:50
Нічого, окрім шкіл Олени Ведернікової, на думку не спадає.
Не танцую- но пою• 10 августа в 07:56
Ответ дляdana-274
Дякую! Також читаю про цю школу. Знаєте особисто чи просто чули про них? Планую поїхати, подивитися..
Моя дитина ходила в їх садок (дитина без особливостей, просто нам зручно було). Садок був непоганий. Про школи нічого сказати не можу, не ходили, але знаю, що позиціонуються саме як такі для дітей з особливостями.
Ответ дляНе танцую- но пою
В них школа і садочок це одне приміщення?
Не танцую- но пою• 10 августа в 08:00
Ответ дляdana-274
Ні. Шкіл начебто декілька є по місту. А садочок - не знаю, чи ще є. Ми давно ходили.
Кашпо• 10 августа в 08:09
Ответ дляdana-274
Знаю особисто Олену, таких людей дуже мало
І в неї теж є особлива дитина
Кнопус• 10 августа в 08:20
Ответ дляНе танцую- но пою
А вы там учились? Я общалась с ними, думала ребенка перевести. Мне подход не понравился. Я напрямую спросила ребенка оценивают за его умения по отношению к нему же ранее или сравнивают с умениями других детей? Сказали: конечно сравниваем, мы ж не можем хвалить ребенка если он знает меньше других.
Ну как то так себе для инклюзивных детей
Кнопус• 10 августа в 08:21
Ответ дляКашпо
І в неї теж є особлива дитина
Значит учителя у них плохо подобраны ((
Кнопус• 10 августа в 08:22
Автор, насколько все серьезно? Инклюзивный класс будет не достаточно? Психолог/догопед/дефектолог школа должна выделить, а вот ава терапия только искать где то и платно
Стебель березы• 10 августа в 08:38
НРЦ мінімум 2 заклади в Києві. Навіть діти відомих батьків там навчалися. Чи вам тільки приватні?
Не танцую- но пою• 10 августа в 08:40
Ответ дляКнопус
Ні, моя дитина там не навчалась. Тільки в їхній садок ходила декілька років тому.
Ответ дляСтебель березы
Ні, не обов´язково. Документи подали до однієї спец.школи по рекомендації ІРЦ, але як сумнівалась тоді так і зараз вагаюся, є свої моменти щодо цієї школи.
НРЦ це шкільна програма + реабілітація, я так розумію?
Стебель березы• 10 августа в 09:06
Ответ дляdana-274
Так, паралельно. Наприклад, НРЦ 17 на Ушинського (там ще садочок та ІРЦ, все в одній будівлі); ще один «Надія» у Вишгороді
ЧупакабраЗеБест• 06 сентября в 10:45
Ответ дляdana-274
Відповім в особисті
автор, как вы? определились со школой?
долой_лама• 15 сентября в 16:54
Ответ дляdana-274
Якщо у вашої дитини особливості, які не заважають іншим, то можливо вдасться, але все одно всім особливим дітям потрібен асистент, а це через ірц. В приватній можливо доплата за асистента із кишені батьків.
Якщо особливості вашої дитини заважають вчителю повноцінно проводити урок(наприклад аутизм, коли дитина кричить потпів години), то в жодній приватній школі таке терпіти не будуть, бо за свої гроші батьки хочуть комфортне і спокійне навчання своїм дітям. Тому іти в приватну в такому випадку це втрачений час і нерви, бо все одно виженуть, а дитина теж витратить час і нерви на адаптацію, а потім іти в іншу школу це по колу, все з початку.
Дуже раджу орієнтуватися на досвід батьків дітей з аналогічним діагнозом, бажано із вашого району, бо якщо порадять хорошу школу, щоб вона не була за багато кілометрів від вас