А шо сталося?• 29 мая в 22:13

Скажите, а что сейчас выпускные платья на последний звонок покупают?

А на выпускной?
Снежнакомка• 29 мая в 22:13
Да

Трільчиха• 29 мая в 22:14
А чому ні?
Звісно що купують
Все і одразу• 29 мая в 22:14
Естественно
ЛижТолько• 29 мая в 22:14
А раніше їх крали?
Дама_с_коготками• 29 мая в 22:15
Сестра племянницам на последний звонок купила одни платья, на выпускной другие и так у них у всех в классе так. Это Винницкая обл. А в Киеве сегодня видела на Подоле так обычно одеты были выпускники
Бриджит_Фрикандо• 29 мая в 22:15
На оба мероприятия одевают платья. Если есть финансы и желание, то на оба мероприятия покупают новые.
Либо одевают, что есть дома.
Дело каждого
ФруктЕщеТот• 29 мая в 22:15
Хз, как в школе принято, так и делают

Бриджит_Фрикандо• 29 мая в 22:16
Ответ дляЛижТолько
А раніше їх крали?
Может автор только индивидуальный пошив воспринимает
ЛижТолько• 29 мая в 22:17
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Бідні хлопці, хоч зі школи не випускайся їм тепер
БезникаЯ• 29 мая в 22:17
Є школи в яких останній дзвінок і випускний в один день
А так на здвінок простіше, на випускний святковіше, за бажанням звичайно
Интимная• 29 мая в 22:19
У нас был вальс и в с 15 ресторан.
В другой день выдали аттестат и по домам.
Платье одно. У кого то два.
В один день так получилось был зно и вальс и ресторан
Тяжка справа• 29 мая в 22:19
Сьогодні бачила випускниць багато, вбрані нарядніше, але прям урочистих суконь не зустріла.
Интимная• 29 мая в 22:20
Ответ дляТяжка справа
Много сейчас просто в белых, фасоны только разные. Цветных платьев нет, все в белом, Киев
Психологічка• 29 мая в 22:28
Добре, що хоч в радянській шкільній формі останній дзвоник не святкують:-( в 2002 був такий треш, стара форма, білий фартух, ще ту форму ледь знайти вдавалося, такий треш, ношена-переношена, шита-перешита. Чому ж батьки не спиняли цю жесть:-( і це майже столиця. Цікаво, коли вже перестали вдягати цю форму на останній дзвоник
Мавка• 29 мая в 22:36
На дзвоник хто як домовиться класом, але плаття не купують загалом на лінійку. У нас завтра світлий верх, темний низ просто. Дехто у вишиванках домовляється класом. 11 клас у мантіях
Железобетон• 29 мая в 22:43
Была сегодня на линейке у сына. Девочки были одеты без пафоса. Те, которые участвовали в вальсе, были в белых платьях.
Не худа ні разу• 29 мая в 22:51
В модних багатих школах всі шиють однакові сукні на останній дзвінок подешевше, а на випускний вде кращу, кому яка подобається.
Не худа ні разу• 29 мая в 22:53
Ответ дляПсихологічка
Я ще минулого року виставляла, одна мамаша з нашої школи додумалася 4-класницю в радянську форму нарядити, та дитина ще зі сцени вірші розказувала
Сорока-ворона• 29 мая в 23:00
Так два наряда. На останній дзвоник скромніший, ближчий до повсякденного (в нас світлі сукні, бо танцюють вальс). А на сам випуск (через три тижня після дзвоника) вже хто на що гаразд, але судячи з розмов більшість буде вбрана дороХо-багато в бальних сукнях.

Психологічка• 30 мая в 00:02
Ответ дляНе худа ні разу
Нічого собі. Якось вже це точно не в тему. В 2002 згадую, куди ж батьки дивилися… дівчата драну-передрану форму шили-зашивали. Така жесть:-( хлопці всі нормальні, в костюмах. Дівчата жесть, правда, заможні навіть в ательє шили цю форму і фартух, в них хоч не драною виглядало. Але в цілому, не дуже. Куди ж батьки дивилися…
Не худа ні разу• 30 мая в 00:07
Ответ дляПсихологічка
Прибрехала, 23 рік
Психологічка• 30 мая в 00:09
Ответ дляНе худа ні разу
Прибрехала, 23 рік
Неочікувано
Интимная• 30 мая в 09:47
Ответ дляНе худа ні разу
Прибрехала, 23 рік
Достала с антресолей и ничего не тратила мамаша