Нагайна• 10 августа 2024
Мой завтрак. Чего не хватает?
Бутик с маслом колбасочкой и сыром и чашка кофе со сливками не вошла в кадр .
Нагайна
• 10 августа 2024
Ответ дляАnnеt
уже интереснее. а как это плющена овсянка? хлопья или зёрнами?
Зёрнами и долго варится
Нагайна
• 10 августа 2024
Ответ дляАnnеt
вкусная? как в магазине на упаковке она называется, не подскажете? варить долго?
Продается в маркетопте , Кременчуг ,
Варится минут 10 , может больше
Упаковку выбросила
Мне очень вкусная ,только ее и ем
Варится минут 10 , может больше
Упаковку выбросила
Мне очень вкусная ,только ее и ем
Платье Длинное бальное• 10 августа 2024
Ответ дляНагайна
Зёрнами и долго варится
А можете фото сирої показати будь ласка, а може ще й пачки, мені сподобалася ваша вівсянка) просто у купі води чи так щоб випарувалася до кінця?
Луноликая Вика• 10 августа 2024
з бутіка ковбасу зняти, хліб прибрати, каша зайва, кофе пити через годину
Нагайна
• 10 августа 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Сейчас
Ответ дляВиправлялочка
Любите эстетику 80-х))
я на безкоштовному відпочинку і харчах, з гарною природою, горами і лісом, а у вас і такого немає і не буде з вашими комплексами, бідна ви людина. ви мабуть брезгуєте все шо шевелиться, вам потрібно підвищувати самооцінку і бути опорою для себе, мати власну думку, а не жити думкати інших людей, бо такою ви нещасною і бідною залишитесь і нічого в світі не добʼєтеся.
Виправлялочка• 10 августа 2024
Ответ дляyer
На что вы обиделись?)
Чеширская кошечка• 10 августа 2024
Ответ дляyer
лізе реально, 2 чашки такі в день випиваю, і їм багато, ось такий я звір;))
В мене кава це ось така чашка навіть для капучино, а для чистої кави ще менша
Чеширская кошечка• 10 августа 2024
Ответ дляyer
я не проснуся як випʼю каву з молоком або маленьку чашку
На сніданок в мене велика чашка чаю. А кава то окремо, іноді замість обіду
Капитошечка• 10 августа 2024
Ответ дляyer
Удалено администрацией...
Капитошечка• 10 августа 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
с нового года фотки остались?))))
Аноним НаВсеГда• 10 августа 2024
Чеширская кошечка• 10 августа 2024
Ответ дляКапитошечка
с нового года фотки остались?))))
Ага. Я взагалі рідко їжу фоткаю, тому більш свіжих фото немає. Я вам більше скажу, то ще позаминулого року фото 🙈
В курсі діла• 10 августа 2024
Ответ дляАnnеt
Везде продаётся, в атб тоже
Викупана• 10 августа 2024
Ответ дляКапитошечка
Удалено администрацией...
Как раз таки не она первая начала.
Чеширская кошечка• 10 августа 2024
Ответ дляyer
Почитала ваші відповіді. Ну що тут скажеш? З грязі та в князі. Повернетесь ви з безкоштовних харчів назад у свої комплекси, при чому повернетесь дуже швидко
Ответ дляЧеширская кошечка
то депозит заробляє гроші, а я відпочиваю:)) тому беріть приклад з мене, що потрібно працювати, а не завидувати!
Чеширская кошечка• 10 августа 2024
Ответ дляyer
Ой, ні, дякую. Ви точно не приклад для мене в плані роботи та заробляння грошей. Та й заздріти нема чому
Советничаю тут• 10 августа 2024
Ответ дляyer
ось так не хватає!
Суперрррр,я теперь гречки хо,хотя не ярый любитель