Доброго дня! Підскажіть будь-ласка чи стикався хтось з такою проблемою. Дитина не могла сходити до туалету, тужилася, пукала, але нічого не виходило. Поставила газовивідну трубку, сходила. Але помінявся колір калу ( був раніше жовтий, цього разу став зелений). Така ж ситуація і наступного дня. На третій день сходила в туалет самостійно( один разза день), кал теж зелений. Вранці зригнула фонтаном, рідина прозора як водичка, до цього не їла годину +-. Ввечері також трохи зригнула водичкою. Дитині 1 місяць і 2 тижні, почувалася при цьому добре. Дякую всім за відповіді !)
Мой ребенок рыгал фонтаном , ее обследовали вдоль и в поперек, все ок. Как сказали врачи: у маленьких детей не идеальная система жкт.
Но! Это обследованный ребенок. Зеленый стул в вашем случае меня бы больше напрягал чем рвота. А зеленый стул+рвота повод сегодня быть у врача