З царем в голові• 12 августа 2024
Вам хочеться інших чоловіків?
У мене є чоловік, але постійно хочу інших. Це можуть бути брат чоловіка, колеги по робот, лікар, до якого ходила на прийом. У вас таке є? Як справляєтесь?
З царем в голові
• 12 августа 2024
Ответ дляН@Диете
Сколько вам лет?
Сколько в браке?
25, 4 роки
З царем в голові
• 12 августа 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Нет, никого не хочу кроме мужа.
Як у вас виходить?
КонхфЭдкаТузик• 12 августа 2024
Хочется. Поэтому я не выхожу замуж,а живу свободно. Но мне уже 35+
Герцогиня• 12 августа 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ви жінка?
Так, але в мене виникла закоханість, 2 роки не можу її забути
МинерАлочка• 12 августа 2024
Ви рано вийшли заміж і відсутність досвіду і інших чоловіків зіграла з Вами поганий жарт. Ні, виходила заміж в 29, коли вже нагулялася, поподорожувала і на* алась вдосталь. Найкраща дружина)
З царем в голові
• 12 августа 2024
Ответ дляМинерАлочка
Напевно так є
З царем в голові
• 12 августа 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Клас, я вам заздрю
Электричка• 12 августа 2024
Есть такое, правда с потенцией у мужа все печально. Купила вибратор.
З царем в голові
• 12 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Честно?)да,всех кроме своего
І в мене таке є(( у вас чому так?
руки_Крюги• 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
мені хочеться бабло
Мені теж. Найбільше заводить😂 секс без грошей таке собі задоволення🤪
вАлнуюся сильнА• 12 августа 2024
Ответ дляЗ царем в голові
І в мене таке є(( у вас чому так?
Достал в свое время по самые печенки,накопились обиды
Володарка мрій• 12 августа 2024
Ні, хоч це по суті мої перші серйозні стосунки. Але я до 32 років нагулялася дай боже, і тепер мені просто добре саме з однією людиною, яка завжди поряд, пригоди набридли до огиди, захотілося спокою та близькості
Хлопаю ресницами• 12 августа 2024
Ні. Мені вже не по собі, ящо хтось доторкується до тіла, крім чоловіка. Просто навіть, якщо хтось обійняв на привітання чи прощання. А щось ще з тим чоловіком робити, то взагалі поза моєю уявою.
Бідося• 12 августа 2024
В мене коханець, ось він для мене як наркотик... в обох нас є сім´ї...
А я вже дурію від цих каруселей емоцій... від чоловіка аж тіпає.... навіть не можу підпускати до себе)
Закусенец• 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
мені хочеться бабло
Ха,якщо б було багато бабла,тоді навіщо той чоловік,кожен день був би новий