ГороховаЯ• 13 августа 2024

Генеалогічне дерево.

Хтось замовлял протягом останніх кількох років? Мколькі коштувало і сподобався вам результат? Дуже мало знаю про своїх родичів.
Капуста Маша• 13 августа 2024
А накуя вам ваши родычи?

автор ГороховаЯ • 13 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
А накуя вам ваши родычи?
Батька в мене вже нема. А коли був живий, я була мала і не запам‘ятала хто ким був чи де жив. Так, простіше було розпитати, але нема такої можливості.
Дайте вподобайок• 13 августа 2024
Від 1000$ і до безкінечності в залежності від гілок які бажаєте дослідити та до якого коліна
Капуста Маша• 13 августа 2024
Ответ дляГороховаЯ
Я розумію, але цікаво нащо вам це?
автор ГороховаЯ • 13 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
Я розумію, але цікаво нащо вам це?
Багато причин. Але головний дізнатися все-таки до кого я належу. Хто ті всі люди, які виховували моїх батьків, дідусів, бабусь, де вони жили і як довго.