Відірву та викину• 15 августа 2024

Чи є смисл ставити брекети, якщо багато жувальних зубів вже з коронками

І за рахунок цих коронок +- порівняли нахил зубів
Тобто якщо подивитись то не криві вони
Але лікар наполягає порівняти зуби…
Вредняжка• 15 августа 2024
Вы медийная личность, 20 лет?

Почекуха• 15 августа 2024
Менять прикус сейчас модно.
Некоторые врачи выписывают брекеты просто всем поголовно.
Если это ваш постоянный врач которому вы доверяете,то задумайтесь,может это и не нажива на вас
ОливьЕЖечка• 15 августа 2024
Ликар хочет заработать. Ваше право оставить свои деньги себе
тяжкаялюдина• 15 августа 2024
Тими брекетами доб´єте всі здорові зубі, що лишились.
Все будет, но потом• 15 августа 2024
Зараз брекети навʼязують всім
Раніше, криві зуби , жахливий прикус - брекети
Зараз всім підряд
автор Відірву та викину • 15 августа 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Зараз брекети навʼязують всім
Зараз всім підряд
Так… нахилені жувальні зуби всередину
Ясно шо не ідеальні
І ось лікар радить брекети (раніше був клиновидний дефект на жувальних зубах)
Але зараз ті зуби з коронками
То я не знаю шо вирішать брекети
Alex_Kri• 15 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Так… нахилені жувальні зуби всередину
Ясно шо не ідеальні
Але зараз ті зуби з коронками
То я не знаю шо вирішать брекети
Никто здесь не подскажет - никто здесь не видит прикус и состояние зубов, и никто не знает причину, из-за которой врач рекомендует брекеты. Возможно это просто избыточное стремление доктора к идеалу (стоматолог должен озвучивать вариант идеального лечения), а может действительно есть причина влияющая на состояние зубов. Сходить еще на пару консультаций, если есть сомнения

Мамина корзиночка• 15 августа 2024
Ответ дляВредняжка
Вы медийная личность, 20 лет?
А право на красивые зубы имеет только медийная личность в 20 лет?)
Тирамісу на терасі• 15 августа 2024
У вас є зуби без нервів?

Якось тут писали, що якщо їх змістити брекетами, то вони просто випадуть. В мене такі є, через них не хочу брекети. Але що бісить більше всього, що я 30 років відвідуючи стоматологів і тільки зараз вони заговорили про проблеми мого прикусу. А раніше чому мовчали? 😡
Ответ дляТирамісу на терасі
У вас є зуби без нервів?

Так
Багато 10 штук
Вредняжка• 15 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Если человек пол жизни провел с кривыми, часть вставных, то нафига ему ровные?
Тут уже о здоровье оставшихся надо переживать, а не ровнять больные
Я вся ваша• 15 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Так… нахилені жувальні зуби всередину
Ясно шо не ідеальні
Але зараз ті зуби з коронками
То я не знаю шо вирішать брекети
Не знаю, яких висот сягнула стоматологія у нас, але ж подумайте самі, чи витримають ліковані, обпиляні зуби покриті цементом і коронкою, тиск брекетів?
Я думаю, що полетять коронки.
Тирамісу на терасі• 15 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Так
Багато 10 штук
Відредагувала повідомлення.
Що вам за них лікарі кажуть? Можна на них брекети ставити?
Ответ дляТирамісу на терасі
Відредагувала повідомлення.
Сказали що можна
Для цього треба зняти постійні коронки поставити тимчасові- до них чіпляти брекети
Alex_Kri• 15 августа 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Я думаю, що полетять коронки.
коронки в любом случае меняются, но проблемы с зубами быть могут
Ответ дляЯ вся ваша
Я думаю, що полетять коронки.
Я не знаю
Ортодонти, стоматологи про це навіть не кажуть
Ніхто не заїкнувся що ой ой ой у вас 10 коронок то не будемо ставити брекети
Тирамісу на терасі• 15 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Сказали що можна
Кіно. Тепер ще й плати за тимчасові, а потім знову за нові постійні. Тож зрозуміло, що вони вже не підійдуть. Як на мене, то просто бізнес
Ответ дляAlex_Kri
Тобто не все так ідеально, якщо брекетами лікуєш
Все рівно може бути сюрприз?
Ответ дляТирамісу на терасі
Я їх і так мала міняти
Вони металокерамічні
Хотіла на цирконові
Але лікар сказала порівняти зуби перед цирконевими

Я вся ваша• 15 августа 2024
Ответ дляAlex_Kri
Звісно. Автор, якщо носить коронки років 5-7, то ще не відомо в , якому стані за цей час стали зуби під ними. Ще досить часто зуби трохи просідають в ясна під тиском коронки.
Я ні на що не претендую, просто такі от роздуми.
Дуже схоже, що хочуть зідрати грошей.
Alex_Kri• 15 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Все рівно може бути сюрприз?
конечно могут... В любом виде лечения бывают осложнения, побочные действия...
месяцкие• 15 августа 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Яка дурня
МинерАлочка• 15 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
Так… нахилені жувальні зуби всередину
Ясно шо не ідеальні
Але зараз ті зуби з коронками
То я не знаю шо вирішать брекети
Після брекетів часто доводиться міняти коронки. Як мінімум на це розраховуйте. Плюс вирвуть декілька зубів, щоб рівняти не заважали(