Накладні мюслі• 15 августа 2024
Гинеколог в Киеве Злочевська И.Э.
Как вам этот гинеколог? Может у кого то вела беременность ? Хочу узнать отзывы о ней, а то очень мало
Спасибо !!!
А я с Рио-де-Житомира!• 15 августа 2024
Я до неї зверталася років 16 тому, коли не могла завагітніти. Ставлення непогане, як спеціаліста саме з проблем з репрудоктологію її хвалили, пам´ятаю. Мені допомогла ніби (хоча призначила щось з Хеелю, але, думаю, мені просто треба було зрозуміти, що я лікуюсь і все вийшло )) ). Після настання вагітності давала, як потім стало зрозуміло, не дуже правильні поради, але я вже стала на облік до іншої лікарки, тому як було б під час ведення вагітності, не підкажу.
Накладні мюслі
• 15 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ну ось і я зараз на обліку в неї, перша вагітність, наче все норм, але ось щось не то. Реально, не ті поради, дивиться на пацієнтів як: «Так, зараз мені заповнити все, потім вашу проблему дивитимемось»
Призначення давати, не розібравшись в моїх аналізах..
але просто цікаво, що її хвалять
А ось мені якось не дуже
але просто цікаво, що її хвалять
А ось мені якось не дуже
А я с Рио-де-Житомира!• 15 августа 2024
Думаю, якщо щось не влаштовує, варто пошукати іншого лікаря. Правда, тут постає складне питання, як знайти ’свого’. Бо я свого часу стільки дурні наслухалася від дівчат про те, що їм призначали та як лікували неіснуючи стани, що жах бере
Накладні мюслі
• 15 августа 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я просто теж лікар, і знаю як воно. Але я стоматолог.
Вона просто співпрацює з мед.представниками, фарм.фірмами, і не важливо, кому що виписувати. Головне, виписувати, бо їй за це капає