Мальдивирую• 14 ноября 2024
Плазмотерапія шкіри голови, + та - ?
Лікар дерматолог порекомендував зробити плазмотерапію шкіри голови. Можливо хтось робив таку процедуру, які + та - ? Варто робити чи ні? Скільки разів потрібно повторити?
язззззь!!!• 14 ноября 2024
Плюсы : как поддерживающая процедура при лечении АГА. Минусы : любые проколы кожи чреваты рубцеванием.
Мальдивирую
• 14 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Дерматолог тоже хочет на Мальдивы
Справа в тому, що даний дерматолог не робить таку процедуру! Потрібно звернутися до інших спеціалістів.
Мальдивирую
• 14 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
У вас облысение?
Так, в зоні лоба починається лінія (
Оно само купилось• 14 ноября 2024
Теоретично більше плюсів, але я не наважилась, оскільки не знайшла спеціаліста для окремих ділянок. Трихолог казав, що дуже гарний ефект, але прям чуда не очікуйте, працює все в комплексі.
Оно само купилось• 14 ноября 2024
Але якщо плануєте, то краще не відкладати та діяти саме на початку. Одна процедура ні до чого, мінімум 5 з інтервалом.
Пасхальний тролік• 14 ноября 2024
Ответ дляМальдивирую
Самое эффективное это массаж апоневроза и миноксидил, остальное маркетинг