Луковая• 16 августа 2024

В кого маленький розмір ноги (35), де ви купуєте взуття?

порадьте будь ласка
Скажений гудзик• 16 августа 2024
А в якому віці зупинився ріст ноги у вас?

Вишня на торті• 16 августа 2024
В магазинах завджи ці розміри на знижці
Сусановна• 16 августа 2024
Скрізь, поки проблем не виникало
naxodki_youtube• 16 августа 2024
то можна навіть плюсом рахувати, кросівки можна в дитячому розділі (youth) брати, наприклад UGG чи Puma має аналогічні моделі дитячі, а коштують вони дешевше
Чтооооооооооо?• 16 августа 2024
В мене 36, теж дуже важко знайти
Сусановна• 16 августа 2024
Зимове, осіннє, кросівки беру 36, якраз як треба виходять, не впритул і трішки вільні. Туфлі дуже рідко попадаю, що устілка найменше у виробника мені велика
Сусановна• 16 августа 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
В мене 36, теж дуже важко знайти
Чому?

Дама_с_коготками• 16 августа 2024
У знакомой 34, вот где проблема
Чтооооооооооо?• 16 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Якщо ріст малий, то нога має бути як у велетня? Ріст 160, розмір ноги 36
Чтооооооооооо?• 16 августа 2024
Ответ дляСусановна
Чому?
Ніде нема
Скажений гудзик• 16 августа 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Та від зросту розмір ноги мало залежить , у дитини в 13 років 34 розмір ось думаю чи є ще шанс що виросте бо з взуттям яке подобається проблеми
Рятівник Малібу• 16 августа 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ніде нема
36 довольно распространенный, я часто его встречаю в наличии
Метровий сантиметр• 16 августа 2024
Везде полно 35 и 36.
ГЛЮкоза• 16 августа 2024
У подруги была только проблема найти открытые летом на выпускной (нарядные, на каблуке и тд)
Но это было давно.

Сейчас же и китайских (маломерки) и разные распродажи. Сейчас уже нет проблем с покупкой
Метровий сантиметр• 16 августа 2024
Да возьмите любой обувной сайт, куча обуви.
Сусановна• 16 августа 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ніде нема
Дивно, бо я його скрізь бачу. Це стандартний розмір, який 100% є у кожного виробника. Але може він ходовий, розбирають швидко там, де ви купуєте
Сусановна• 16 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Місячні у неї вже є? Як давно?
Ищу Аленя• 16 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
У мене в 10 років. Але і ріст - 156 см.
Ищу Аленя• 16 августа 2024
Ответ дляВишня на торті
В магазинах завджи ці розміри на знижці
В яких? Щось пристойне до знижки не доживає

Ищу Аленя• 16 августа 2024
Беру дитячі кросівки пума. Мені норм. А ось щось на вечір чи офісне важко знайти по нормальній ціні.
сЛАдКОежКА• 16 августа 2024
Іноді купляла в дитячому відділі. Був 36, зараз ,іноді, підходить 37.
Форс мажор• 16 августа 2024
Ответ дляВишня на торті
В магазинах завджи ці розміри на знижці
Їх навіть у виробництві немає, то вам здається
Форс мажор• 16 августа 2024
Ответ дляСусановна
Скрізь, поки проблем не виникало
Наприклад, де?
Форс мажор• 16 августа 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Везде полно 35 и 36.
Где везде? Назовите хоть один бренд обуви
Форс мажор• 16 августа 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Но это было давно.

Не все носят китайскую обувь
Форс мажор• 16 августа 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Вы захватили 35.5 и 36, поэтому там много обуви
Метровий сантиметр• 16 августа 2024
Ответ дляФорс мажор
У меня 35 размер, 35,5 тоже хорошо, зимние беру 36. Если нога меньше, там есть еще 34-35 и 34,5.
Форс мажор• 16 августа 2024
Авторе, як зазвичай, купа порад від тих, в кого не 35 розмір.
Я купую в Ессо, ті моделі, де є 35. В мене є босоніжки, сліпони, шльопанці, кросівки, кеди. Ще бувають в Geox 35, в Clarks 3.5 іноді маломірять. Й про всяк випадок міряю все, що впаде в око, міряю в 36, буває, хоч і рідко, дійсно маломірять. Ще за кордоном купую, якщо раптом бачу свій розмір. У дочки зріст 174, нога також 35, не дуже залежить від зросту
Форс мажор• 16 августа 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
На меня зимние 36 большие, но у меня узкая нога, а у дочки ещё и высокий подъем, там ещё сложнее. Меня понять может только моя подруга, у которой 42 размер
Метровий сантиметр• 16 августа 2024
Ответ дляФорс мажор
У меня тоже узкая, но я люблю, чтобы в зимней обуви был запас, иначе мерзну.
И вот на том же интертопе есть 35 размер зимнее разного стиля