Не гавкаю- но охраняю• 19 августа 2024
Бронювання коштів єВідновлення
Дівчата, поясніть мені, хто вже стикався, бо мозок пухне!
Отримала моя мама сертифікат в Дії. Коли ті гроші треба бронювати? Якщо я зараз забронюю кошти, коли буде погодження, що вони заброньовані?? Бо з моменту підтвердження бронювання грошей є 30 днів, щоб купити житло! А якщо я знайшла житло, продавець чекає, я бронюю гроші і мені погодження прийде через 3 місяці??? Як зрозуміти? У моєму місті навіть немає нотаріусів, які мають доступ до РПЗМ і роз‘яснять.
На гарячу урядову лінію дзвонити чи куди??
Треба все швидко робити, бо курс долара вже збожеволів, а сертифікат в гривнях.
Хто стикався - поясніть будь - ласка
Цикавенная• 19 августа 2024
Автор, зараз фінансування на паузі, обіцяють відновити у кінці серпня-вересні, але побачимо.
Ми замовили кошти ще 6 червня. Чекаємо.
Так, розумію ваші побоювання щодо курсу долара і «встигнути за 30 днів». Те саме.
Ми замовили кошти ще 6 червня. Чекаємо.
Не гавкаю- но охраняю
• 19 августа 2024
Ответ дляЦикавенная
Ми замовили кошти ще 6 червня. Чекаємо.
Дякую!
Тобто ви натиснули кнопку «Бронювати кошти» і грошей ще немає, вірно? А житло вже вибрали (тобто домовились) чи буде «встигнути за 30 днів»?
Ну от нащо так обмежувати(( невже не можна по-людськи зробити, і так бомжі
Я вже знайшла один самий підходящий варіант, а продавець каже: нам треба гроші одразу, чекати не будемо😢
Не гавкаю- но охраняю
• 19 августа 2024
Ответ дляЦикавенная
Ми замовили кошти ще 6 червня. Чекаємо.
Ще питання: ви відмовлялись від правс власності на зруйноване житло ДО бронювання чи після? Чи без різниці?
Цикавенная• 19 августа 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякую!
Так, кнопку натиснули.
Житло не вибрали конкретне, але передивилися вже багато і маємо декілька варіантів. От як кошти надійдуть, то оберемо з цих варіантів (які не будуть продані на той момент).
В продавців одразу питали, чи погоджуються на оплату сертифікатом, а вже потім дивилися. Якщо по телефону продавець казав, що тільки готівка, то на перегляд навіть і не йшли.
Відмовлялися від права власності після бронювання.
Несемо світло разом• 19 августа 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
До