Рожева юбка• 19 августа 2024

Лікарняний по вагітності та пологам

Доброго вечора
10 травня був відкритий лікарняний по вагітності та пологам, по зараз грошей не має, в пфу статус закритий
Настя -b349• 19 августа 2024
Зверніться туди де подавали документи , уточніть

lena_sheyko• 19 августа 2024
Добрий, досить дивно. Через 7 днів лікарняний повинен змінити статус на готовий до сплати. А потім вже надходять виплати. В мене лікарняний був відкритий 03.08, 10.08 змінив статус та 15.08 отримала виплати
Лорка-хлорка• 20 августа 2024
Ви вже другий раз тему тут пишите))
Думаєте ми вам заплатити маємо?

В бухгалтерію дзвонили на вашій роботі?
Лорка-хлорка• 20 августа 2024
Він мав би мати статус зараз ’готово до оплати’ або ’сплачений’.
Закритим 3 місяці він ніяк не може бути.